Трахтибидох• 07 мая в 16:03
Додатки для вивчення англійської мови
Хто вивчає англійську мову або вчителі допоможіть, який додаток можна використовувати щоб вивчати англійські слова, може можна додавати слова а потім їх вивчати. щось подібне
Трахтибидох
• 07 мая в 16:26
Ответ дляЯкаКраля
дуолинго
цей додаток я вже використовую, але мені потрібно додаток в який я можу додати слова які хочу вивчити
Невловимий Джо• 07 мая в 16:32
duocards, попробуйте приложение praktika, там с ии можно пообщаться.
Трахтибидох
• 07 мая в 21:14
Ответ дляНевловимий Джо
Дякую