Царівна Жабка• 07 мая в 19:30
Хто памʼятає з хімії: як визначити скільки електронів може прийняти атом, а
Скільки віддати?
Царівна Жабка
• 07 мая в 19:34
Ответ дляМатьЧасть
Таблиця Менделеєва, по ній все просто і розписано.
Не розумію? Групи, періоди, порядковий номер ? Як зрозуміти?
Привіт з ботойбіччя• 07 мая в 19:35
автор, откройте учебник. там все очень подробно расписано и примеры посмотрите. делайте по примерам
Кнопкотиць• 07 мая в 19:38
8 - группа
кислород в 6 группе, может принять 2 электрона, азот в 5-й, может принять 3 электрона, фтор в 7-й, может принять 1 электрон, неон в 8-й, электронов принять не может.
Царівна Жабка
• 07 мая в 19:38
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Якби це було в підручнику, не питала би. Дякую
Кондуктор автобуса• 07 мая в 19:42
Ответ дляЦарівна Жабка
Якщо електронів на зовнішньому енергетичному рівні мало, то їх легше віддати, що характерно для металічних елементів. А якщо електронів на зовнішньому рівні багато, то такі атоми прагнуть прийняти електрони, що характерно для неметалічних елементів
МатьЧасть• 07 мая в 19:55
Ответ дляЦарівна Жабка
Почитайте підручник.
Щастя-здоровля• 07 мая в 20:11
Сколько присоединить - это валентность (число неспаренных электронов), сколько отдать - количество электронов на последнем уровне, это группа таблицы Менделеева.