Бентливуман• 07 мая в 16:51
Як саме ви ненавидите кацапів?
Питання стосується всіх: і тих, хто виїхав закордон, і тих хто в небезпечних регіонах України, і тих, хто в безпечних, і тих, хто в окупації.
Результат:
вже голосів:
75 (26.04%)
Ненавиджу, небезпечне місто
50 (17.36%)
Свій варіант
49 (17.01%)
Ненавиджу, безпечне місто
34 (11.81%)
Норм ставлюсь,небезпечне місто
26 (9.03%)
Ненавиджу, закордон
19 (6.6%)
Ненавиджу тільки військових
12 (4.17%)
Норм ставлюсь, закордон
11 (3.82%)
Норм ставлюсь, безпечне місто
7 (2.43%)
Ненавиджу, окупація
4 (1.39%)
Норм ставлюсь, окупація
1 (0.35%)
Ненавиджу, але мовчу, окупація
мистерЛяпсус• 07 мая в 19:23
Ответ дляЯ не в теме
Ну, якщо порівняти Ужгород, Франківськ з Чернівцями та Харків з Сумами та Херсоном - відповідь очевидна.
А куди віднести Київську обл? Так, окупації немає, фронт далеко, але ракети-шахеди, як в себе вдома
Свій варік• 07 мая в 19:23
Ответ дляЗамулена ріка
А мені гидко потерпати через вашу дурість і бачити як мою країну руйнують та продають. Він на літака та й гайне звідси у мить, в нього все вже за кордоном. А я залишусь тут, серед пеплу та сліз, де запроданці будуть віднімать останнє))
Дурість таких як ви коштує нам дуже задорого!!
Ви так гарно на форумі пишете, а активно свою позицію висловлювали? Щось з цим усім потрібно робити?
Замулена ріка• 07 мая в 19:23
Ответ дляКавуся
Як у Вас язик повертається. Там де не збивають(Харків) бо летить одну хвилину всього, звідки 8 тисяч будинків пошкоджених, звідки ракети прямою наводкою по школам, лікарням, ринкам, трамвайним депо? Наша Північна Салтівка з перших днів бачила, як з Бєлгороду ракети вилітали і куди летіли. Школу 17 рознесли ракетою і бабуську вбили, яка саме в ьтуалет піднялась з підвалу. В епіцентр на моїх очах ракета прилетіла, чудом я до нього зайти не встигла, а багато людей встигли Назавжди.Кордон поруч. Ніколи русні не відмитись від крові українців.
Переймайтесь краще за язик того, хто провокує та тікає за кордон. А ви та ми розхльобуємо його ’сміливість’. Це він, а не я у 2022 у Стамбулі відмовився від перемовин, його питайте, чим та ким він хоче воювати. Навіщо и за що?
!
Кавуся• 07 мая в 19:24
Ответ дляПервая ласточка инфляции
будь ласка, тільки сліпий та глухий не знає, чого обстрілювали школи у Харкові, нащо ви пишете це?
Приліт в школу в моєму мікрорайоні стався коли там сиділи сусіди в підвалі. А біля 17 я рано вранці була після прильоту. Не було там нічого і нікого крім мирних, я бачила на свої очі.
Замулена ріка• 07 мая в 19:28
Ответ дляСвій варік
Я з першого дня казала та кажу , нам не треба ні з ким воювати. Крапка!
Ви краще спитайте, що вони напідписували на 100 років з Британією та які умови в тому договорі з американцями. Коли до вас теж дійде, то ’капітуляція’ буде здаватися райською насолодою. Але буде пізно, як завжди...
nabludatel• 07 мая в 19:29
Ответ дляЗамулена ріка
Удалено администрацией...
Який цинічний боехливий коментар.
Головне, написаний під анонімом.
Це ж треба так виправдовувати руських.
Більше за руських, я ненавиджу тільки наших матрьох, які бачачи злочини руських, виправдовують їх. За гроші звичайно.
Головне, написаний під анонімом.
Це ж треба так виправдовувати руських.
Напланетянка• 07 мая в 19:31
Только военных.
Да и то, ненависть это прям что-то за гранью, чтобы там сидеть и упиваться этим. У меня есть своя жизнь, я не трачу ее на мысли о посторонних людях
С военными и упоротыми зетниками не общалась бы и никогда не помогла. На это все
Я не в теме• 07 мая в 19:33
Ответ дляПотужна махіна
а Київ з чим порівняти? або Полтаву, в яку прилітає рідко, але завжди з великими жертвами та руйнуваннями?
Київ можете з Одесою, Миколаєвом, Дніпром порівняти.
Свій варік• 07 мая в 19:34
Ответ дляЗамулена ріка
Де казали, тут на форумі? На пікет виходили?
До мене дійшло з самого початку, ще з 2014, і ця війна дуже багато забрала ц моєї родини. І з урахуванням всього я не згодна з капітуляцією. Я вже жила в окупації, мені вистачило.
Ваше перше речення. То ми воюємо? Не на нас напали? Не з нами воюють? Ми не захищаємось?
Первая ласточка инфляции• 07 мая в 19:34
Ответ дляКавуся
та я таких розповідей слухала 100500, ніде нікого, точно, а потім мішки чорні грузять добу, це все русню не виправдовує, звісно,і в будинки прилітає, але процентів на 80 вони влучають, куди й збиралися
Аннуитет• 07 мая в 19:35
Ответ дляЯкось так і живу
Удалено администрацией...
Да,есть,представьте себе.....мои родственники из раши больше помогли за 3 года войны чем наши родственники хохлы...
И да,в том ,что сейчас происходит веню нашу владу,целиком и полностью на них вина,что допустили военные действия своим бездействие,и да за КВН щика не голосовала,НО на выборах была,взяв отрепной талон и голосовала на другом конце Украины (т.к.на момент выборов там находилась)
Свій варік• 07 мая в 19:35
Ответ дляnabludatel
Який цинічний боехливий коментар.
Головне, написаний під анонімом.
Це ж треба так виправдовувати руських.
Головне, написаний під анонімом.
Це ж треба так виправдовувати руських.
Та це не наша матрьоха, це працівник оркостану. Але є плюс, таки навчилися українською писати
Я не в теме• 07 мая в 19:37
Ответ длямистерЛяпсус
Віднесіть до +- Одеси, Миколаєва, Дніпра, Запоріжжя.
Я не в теме• 07 мая в 19:40
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Читаючи ваші дописи, в мене відчуття приблизно таке, коли роздушеного таргана побачила
Мєрзость.
дама_из_декрета• 07 мая в 19:41
Ответ дляЗамулена ріка
Третий день у нас в районе горят дома. НО! У меня нет ненависти к русским, я даже понимаю их действия. Всем сердцем я ненавижу одного еврея. Настоящую гниду, который из-за безопасности своей шкуры продолжает уничтожать всех нас.
Так он же украинец
Первая ласточка инфляции• 07 мая в 19:42
Ответ дляЯ не в теме
Мєрзость.
навзаєм))
Кавуся• 07 мая в 19:42
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Ви чули, а я бачила. Багато прильотів по мирним людям і громадським місцям. Не виїздила, в сховищі не сиділа жодного разу, бо треба було добувати продукти на велику сім´ю і старенькі в мене, які без ліфта з високих поверхів не могли спуститись. То все , що відбувалось бачила на власні очі. Про будинки на нашій вулиці у березні-квітні 22 русня також писала, нема там мирних, всі багатоповерхівки зайняті нацистами. Й гатили по домам прямою наводкою. І дітей викладачки моєї дитини на тролейбусній зупинці русня одного вбила, а другу важко поранила. Дітей. Дно русню виправдовувати.
Первая ласточка инфляции• 07 мая в 19:44
Ответ дляКавуся
покажіть, де я виправдовую русню? я на Олексіївці живу, якщо що, не одна ви така героїня, все бачили на власні очі, але правда, вона така, що може не подобатися особисто вам, але як є
младокошкина• 07 мая в 19:44
Ответ дляДама_с_караваем
Мені гидко жити разом з Вами в одній країні. Біжіть до русні, хай рятує.
Не живите, можете выехать
дама_из_декрета• 07 мая в 19:45
Ответ дляДама_с_караваем
Может лучше вы в Польшу чкурнете?
Кавуся• 07 мая в 19:48
Ответ дляПервая ласточка инфляции
То Ви не бачите скільки всього розбито у місті? Скрізь щось чи хтось було, по-Вашому? Навіщо цю маячню писати. Вчора на Барабашова серед дитячих іграшок що було??? Є ж відео саме прильоту шахеду, а не збиття. І таких відео повно.
Анчо Ус• 07 мая в 19:52
недалеко от нас весь 18-ти этажный дом практически выгорел от взрыва, буквально километр от нас, и вот сегодня ночью так бахкало шо капец 😡
Замулена ріка• 07 мая в 19:57
Ответ дляКавуся
То треба й далі не зупинятись? Хай Київ і Полтава теж нагадують Херсон та Харків?
дама_из_декрета• 07 мая в 19:58
Ответ дляАнчо Ус
После этого вы предпочтет заключить перемирие ИЛИ продолжить военные действия/ловить нашими домами российские ракеты?
3@йk@• 07 мая в 19:58
Хочу щоб кожна самка, яка виродила істот або спарюється з тими нелюдами страждала до скону, а смерті щоб були довгими. Вони принесли біду в наш дім. Вони залили нашу землю кровʼю. Вони змінили наше життя, яке ніколи не буде, як колись. І вони- це все одобрюють. Вони з молитвами посилають своїх кровопивць нас вбивати.
Мерзенні створіння.
Укол Разума• 07 мая в 19:59
Ответ длядама_из_декрета
Им пока ’ разнарядка’ не поступила ))) телемарофон обїявит план дальнейших действий.
Анчо Ус• 07 мая в 20:00
Ответ длядама_из_декрета
я б их задушила собственными руками
Укол Разума• 07 мая в 20:01
Ответ дляАнчо Ус
я б их задушила собственными руками
Много уже задушили? Объявите количество.