Карапулька• 07 мая 2025
"Шовкова" спідниця, хелп?!
Створювала тут тему якось про популярні "шовкові" спідничку. Замовила я собі, на неї акція була 600 грн. В описі написано що склал шовк армані, але ясно і так що по суті це просто синтетика якась))). Одягла я цю спідницю, а вона до ніг прилипає . Так і повинно бути? Це всі шовкові спідниці такі?
Амбасадор щастя• 07 мая 2025
Дешева рибка смердюча юшка. Який шовк за 600грн? Ви геть наївна? Шовк коштує у 10-15 р дорожче!. Липне бо поліестр.
Карапулька
• 07 мая 2025
Ответ дляАмбасадор щастя
Я ж не сказала що я повірила що це шовк, ясна річ це синтетика, але на картинці вона не так липла до тіла
Губка Боб• 07 мая 2025
Ответ дляКарапулька
Ото ж то
Вы же должны адекватно понимать, что это искусственный шёлк. Существует антистатик
Амбасадор щастя• 07 мая 2025
Ответ дляКарапулька
Ви точно наївна
а хто ж на картинці вам тпке покаже?
Амбасадор щастя• 07 мая 2025
Ответ дляСпайдерВумен
Не должно, у меня куча их, в том числе дешёвых, ничего не липнет
Бо у вас віскоза па не поліестр
Карапулька
• 07 мая 2025
Ответ дляАмбасадор щастя
Ви точно наївна
а хто ж на картинці вам тпке покаже?
Короче, я лошара🤣ладно
СпайдерВумен• 07 мая 2025
Ответ дляАмбасадор щастя
Бо у вас віскоза па не поліестр
Не глянула которые самые дешёвые до 10€, полиэстер написано
долой_лама• 07 мая 2025
Ответ дляСпайдерВумен
Вы их стирали? До стирки они обычно не липнут, а потом начинается жесть.
СпайдерВумен• 07 мая 2025
Ответ длядолой_лама
Ну синсей ещё нет, а мохито и тому подобное стирала, ок
долой_лама• 07 мая 2025
Ответ дляСпайдерВумен
У меня зара, до стирки все было отлично. А теперь даже спрей особо не помогает. Но все-равно купила там же еще одну, мне в заре больше всего нравятся, буду брызгать))
СпайдерВумен• 07 мая 2025
Ответ длядолой_лама
Вот как раз из-за нет у меня почему-то, надо срочно исправляться
долой_лама• 07 мая 2025
Ответ дляСпайдерВумен
У меня две. Одна однотонная, а вторая леопардовая. Так вот эта вторая вообще супер, не мнется совсем. Я из нее прошлым летом не вылезала))
СпайдерВумен• 07 мая 2025
Ответ длядолой_лама
Я леопардовую в H&M купила в прошлом году, тоже ок
Мию вікна у мороз• 07 мая 2025
Ответ дляКарапулька
І недорога, але щось жаба давить що викинула 600 грн
В мене є три сатинові спідниці з поліестера zara прилипають лише до колгот, використовую антистатик. До ніг ніколи не прилипають. Можливо на вас багато речей з поліестера і воно все електризується?
Нічого вдягти• 07 мая 2025
Автор, купите спрей-антистатик, и перед каждым выходом из дому брызгайте юбку с лица и с изнанки.
А «шелк-армани»- это как жар-пух и эко-кожа...
Карапулька
• 07 мая 2025
Ответ дляНічого вдягти
Дякую, за адекватну відповідь❤️