Ширли-Мырли• 07 мая в 21:56

Читала цю книгу з старшою дитиною. Неймовірно цікава.

Зараз- з молодшою.
Наша знайома вчителька зробила зауваження, що то російська письменниця.
З агуглила.
В продажі є і досі
Тишком_нишком• 07 мая в 21:58
Да, у нее все повести интересные
Колгоспниця• 07 мая в 21:59
Так і Пушкін теж є, і теж українською Що саме вас дивує?
БезникаЯ• 07 мая в 21:59
Ну шош, пора вызвать Абрикос и уничтожать очередную партию книг.
Бредбери бы ох**л, узнав, как точно он описал нынешнее время в своём романе
Уси Пуси• 07 мая в 21:59
У нас тоже была такая. Мне у этого издательства многие книги нравились.
автор Ширли-Мырли • 07 мая в 21:59
Ответ дляТишком_нишком
Да, у нее все повести интересные
Її книги чимось нагадують Нестайка.
Чи то лише мені
Уси Пуси• 07 мая в 22:00
Ответ дляШирли-Мырли
Її книги чимось нагадують Нестайка.
Чи то лише мені
Издательством?)
Тишком_нишком• 07 мая в 22:01
Ответ дляШирли-Мырли
Її книги чимось нагадують Нестайка.
Чи то лише мені
Нестайка не читала, а Прокофьева еще из моего детства
автор Ширли-Мырли • 07 мая в 22:01
Ответ дляУси Пуси
Издательством?)
Стилем.
Джага Джага• 07 мая в 22:04
Зараз читаю ’Тіні забутих предків’ Коцюбинського і Тарасові Шляхи Оксани Іваненко.От що було б корисно дізнатися людині.Тарасові Шляхи і Кобзар взагалі вважаю головними книгами Українського народу.
автор Ширли-Мырли • 07 мая в 22:05
Ответ дляТишком_нишком
А я вперше прочитала з дитиною)).неймовірно
автор Ширли-Мырли • 07 мая в 22:06
Ответ дляДжага Джага
’Тіні...’ ми вивчали в школі.
Звожу з розуму• 07 мая в 22:06
Ответ дляШирли-Мырли
Її книги чимось нагадують Нестайка.
Чи то лише мені
Нестайко мені не цікавий. Якийсь він мені примітивний сільський стиль притаманний багатьом творам українських письменників, а-ля Кайдашева сім´я. ’Тигролови’ туди ж... Нічого не маю проти такого стилю в цілому, у всіх різні смаки, комусь подобається, тим більше тому є історичне/політичне/соціальне пояснення. Але мені категорично не подобається.
автор Ширли-Мырли • 07 мая в 22:08
Ответ дляЗвожу з розуму
Одиниця з обманом- щось є в цьому
Тишком_нишком• 07 мая в 22:13
Ответ дляШирли-Мырли
Еще с тем же вайбом В стране невыученных уроков; Баранкин, будь человеком; Последний день Туготронов
Эх, детство🤧
автор Ширли-Мырли • 07 мая в 22:14
Ответ дляДжага Джага
Щодо Шевченка і його біографії- сумніви.
Якого бена викуп кріпака організував сам Брюллов?
Звідки дізнався про нього?
автор Ширли-Мырли • 07 мая в 22:15
Ответ дляТишком_нишком
Эх, детство🤧
Ще читатиму. Книги є.
Але стояли собі на поличці цнотливі стільки років))
Басноплетка• 07 мая в 22:16
Ответ дляТишком_нишком
Эх, детство🤧
Да это же все кацапское, вы что? Учительница задолбается замечания делать)
Звожу з розуму• 07 мая в 22:16
Ответ дляДжага Джага
У всіх різні смаки. Питання в тому, що в залежності від політики нав´язують що одні смаки кращі за інші... Оце печаль... Я взагалі люблю наукову/професійну літературу. Але вже і туди добралися ’борці за мову’.
Джага Джага• 07 мая в 22:17
Ответ дляШирли-Мырли
Звідки дізнався про нього?
Зараз саме читаю і розбираю Тарасові Шляхи.а що саме вас смущає в тому що його викуп робив сам Брюлов?
Джага Джага• 07 мая в 22:18
Ответ дляЗвожу з розуму
Та ні за що я не борюся По крайній мірі,ви мене якось скоріше за все не зовсім правильно зрозуміли і оцінили .Це не про мене.Прото читаю історію свого народу чи я маю читати історію якихось інших народів?то я її теж читаю.
Звожу з розуму• 07 мая в 22:18
Ответ дляБасноплетка
В мене одна з улюбленик фахових книг автор Лаптєв... уявіть що відбувається у адептів секти фаріон в дупці коли вони таке чують...
автор Ширли-Мырли • 07 мая в 22:20
Ответ дляБасноплетка
Тю.
Хай ще заборонять Сосюру.
Бо він написав’ Я комсомолець. Стріляй’
Ганцю в кєдах• 07 мая в 22:21
Ответ дляЗвожу з розуму
Тигролови? Ви точно їх читали?
Звожу з розуму• 07 мая в 22:21
Ответ дляДжага Джага
Ну ми ж загалом розмовляємо про цю проблему. Що якщо читаєш не схвалене ’партією’, то як мінімум будуть робити зауваження. Я вже стикнулася з тим, що вимушена вибачатися коли наводжу приклади з того Лаптєва... хоча він от ніякого відношення до політики немає. Як і дитячі книжки.
Играю_на_кларнете• 07 мая в 22:24
Ой, цю книгу я читала ще в своєму дитинстві. Зараз зринає в памяті момент про манну кашу і грудочки. Є там таке, чи то вже дивні ігри мого розуму?)
Звожу з розуму• 07 мая в 22:24
Ответ дляГанцю в кєдах
Тигролови? Ви точно їх читали?
Не читала звісно, оце мені ще нема чого робити як про страхіття читати,так просто написала, підставте замість того будь що з дитячої чи дорослої укр літератури.
автор Ширли-Мырли • 07 мая в 22:28
Ответ дляДжага Джага
Кріпак. Село.
Як то уявити?
Брюллов- легенда.
Як він дізнався про того Тараса
ЧИ історія нам славно бреше.
Не був Шевченко вже такий еещасний
Звожу з розуму• 07 мая в 22:30
Ответ дляШирли-Мырли
Тю.
Хай ще заборонять Сосюру.
Бо він написав’ Я комсомолець. Стріляй’
А що Сосюра то класно? Ну комусь подобається - справа смаку.
Звожу з розуму• 07 мая в 22:31
Ответ дляШирли-Мырли
Кріпак. Село.
Як то уявити?
Брюллов- легенда.
Як він дізнався про того Тараса
ЧИ історія нам славно бреше.
Не був Шевченко вже такий еещасний
А яка різниця власне? Істрію постійно переписують кому як вигідно, то немає сенсу копати. Бо вже триста разів перекрутили.
автор Ширли-Мырли • 07 мая в 22:31
Ответ дляЗвожу з розуму
Я,не про смаки.
А про те, що він теж прославляв комуністів..як Рильський, Тичина