Ширли-Мырли• 07 мая в 21:56
Читала цю книгу з старшою дитиною. Неймовірно цікава.
Зараз- з молодшою.
Наша знайома вчителька зробила зауваження, що то російська письменниця.
З агуглила.
В продажі є і досі
З агуглила.
В продажі є і досі
Ширли-Мырли
• 07 мая в 22:32
Ответ дляЗвожу з розуму
А яка різниця власне? Істрію постійно переписують кому як вигідно, то немає сенсу копати. Бо вже триста разів перекрутили.
Бр набридла брехня.
Зробили з Шевченка-Героя.
Хоча то не так
І твори його ов оригіналі російською ніхто не забороняє.
І не кричати, що то мова агресора
Зробили з Шевченка-Героя.
Хоча то не так
І не кричати, що то мова агресора
Звожу з розуму• 07 мая в 22:34
Ответ дляШирли-Мырли
Я,не про смаки.
А про те, що він теж прославляв комуністів..як Рильський, Тичина
Ну такі часи були. Моя бабця, репресована разом з родиною, розповідала як плакала з жалю коли СТалін помер. Люди або не розуміли або були змушені.
Звожу з розуму• 07 мая в 22:34
Ответ дляШирли-Мырли
Бр набридла брехня.
Зробили з Шевченка-Героя.
Хоча то не так
І не кричати, що то мова агресора
Зробили з Шевченка-Героя.
Хоча то не так
І не кричати, що то мова агресора
’Все лгут’ (це якщо дивилсия серіал ’Доктор Хаус’ то зрозумієте мем)
Ширли-Мырли
• 07 мая в 22:37
Ответ дляЗвожу з розуму
Мем зрозуміла.
Доктор Хаус не дивилася.
Але .
Подивлюся.
Точно вже
Доктор Хаус не дивилася.
Але .
Подивлюся.
Точно вже
Ширли-Мырли
• 07 мая в 22:38
Ответ дляЗвожу з розуму
Не часи.
Менталітет. Нам потрібен царьок. Заради якого жити і гинути
Нема власного’Я’.
Не змінилося нічого і зараз
Нема власного’Я’.
Не змінилося нічого і зараз
вАлнуюся сильнА• 07 мая в 22:42
Ответ дляДжага Джага
Зараз читаю ’Тіні забутих предків’ Коцюбинського і Тарасові Шляхи Оксани Іваненко.От що було б корисно дізнатися людині.Тарасові Шляхи і Кобзар взагалі вважаю головними книгами Українського народу.
І його щоденники, які велися російською мовою без будь якого примусу!
Ширли-Мырли
• 07 мая в 22:42
Ответ длявАлнуюся сильнА
І я про це
Джага Джага• 07 мая в 22:45
Ответ дляШирли-Мырли
Кріпак. Село.
Як то уявити?
Брюллов- легенда.
Як він дізнався про того Тараса
ЧИ історія нам славно бреше.
Не був Шевченко вже такий еещасний
Як то уявити?
Брюллов- легенда.
Як він дізнався про того Тараса
ЧИ історія нам славно бреше.
Не був Шевченко вже такий еещасний
Ну в нього ж був шлях з села і він там описується.Чи ви думаєте що все це обман?
Джага Джага• 07 мая в 22:46
Ответ дляЗвожу з розуму
Потріббно копати дорогенька.Потрібно.
Ширли-Мырли
• 07 мая в 22:47
Ответ дляДжага Джага
Кріпак ніби
Який шлях?
Брехня все
Який шлях?
Брехня все
Звожу з розуму• 07 мая в 22:51
Ответ дляДжага Джага
Потріббно копати дорогенька.Потрібно.
навіщо? Щоб що?
Джага Джага• 07 мая в 22:54
Ответ дляЗвожу з розуму
навіщо? Щоб що?
Люди завжди копаються, шукають правду і не завжди звісно знаходять,але все ж.
Звожу з розуму• 07 мая в 22:58
Ответ дляДжага Джага
Мені абсолютно не цікава історична правда. От взагалі. Хоч би той шевченко і жінкою виявився чи сіамським близнюком... мені не цікаво. Принцип роботи адронного колайдера значно цікавіший ніж з´ясовування хто за царя Гороха кому чого винен був.
Це типова суперечка фізиків і ліриків, технарів та філологів... І да я типовий технарь і вважаю цю всю гуманітарщину хіба що для розваги придатною...
Джага Джага• 07 мая в 23:17
Ответ дляЗвожу з розуму
«Хто контролює минуле, той контролює майбутнє; хто контролює теперішнє, той контролює минуле».1984.Все просто.
Звожу з розуму• 07 мая в 23:18
Ответ дляДжага Джага
І що?
Лапка• 08 мая в 00:12
Ответ дляШирли-Мырли
Тю.
Хай ще заборонять Сосюру.
Бо він написав’ Я комсомолець. Стріляй’
Хай ще заборонять Сосюру.
Бо він написав’ Я комсомолець. Стріляй’
сегодня читала, что изымают и уничтожают тираж какой то писательницы, книга на украинском, потому что соц сети она ведет на русском.
Надо Шевченко запретить что ли? потому что дневник он писал не на украинском совсем.
Басноплетка• 08 мая в 02:48
Ответ дляЛапка
Погуглила. Мерзость и идиотизм - лезть на личную страницу автора и контролировать, что бы на русском не вякала. И это в Днепре, где большинство русскоязычных...
Лапка• 08 мая в 03:36
Ответ дляБасноплетка
беспредел. У нее в договоре с издательство наверняка не было пункта про соцсети.
Издательство выполнило роль надзорного, судебного и карательного органа. Проследило, вынесло приговор и исполноло. И печатать наверное больше не будут.
Ширли-Мырли
• 09 мая в 00:09
Ответ дляЛапка
Та здуріли геть.
Квартал теж був російсько..
Як і дизель.
СБУ не приколупується до їх жартів, де приниження України
Гарно якось живуть і досі
Я хвилю тому спеціально пошукова коментарі Ніни Матвієнко про війну.
Яка мудрість
Квартал теж був російсько..
Як і дизель.
Гарно якось живуть і досі
Яка мудрість
Ширли-Мырли
• 09 мая в 00:17
Нема жодного країни, де обирають президентом того, хто ржав і принижував Батьківщину.
Має зараз те, на що заслужили