Культ лідера
— Єдиний "незламний і незмінний" лідер, який зображується як вища істина, рятівник нації, критика якого — табу.
Авторитаризм і централізація влади
— Знищення незалежних інститутів, концентрація влади в руках однієї особи чи партії.
Мілітаризм
— Глорифікація армії, війни, насильства. Підготовка суспільства до конфліктів як "вищої місії".
Придушення інакодумства
— Заборона опозиції, цензура, переслідування журналістів, активістів і політичних супротивників.
Масова пропаганда
— Контроль над інформаційним простором, брехня як інструмент державної політики, постійна маніпуляція свідомістю.
Націоналізм і ксенофобія
— Проголошення "вищості" своєї нації/народу, ворожість до меншин, іноземців, інших культур, мов.
Ідея "зовнішнього ворога"
— Постійне створення образу ворога (інша держава, народ, "внутрішній зрадник"), щоб згуртувати населення і виправдати репресії.
Злиття держави з великою економікою
— Контроль над ключовими секторами, використання бізнесу для цілей держави (зброя, пропаганда, ресурси).
Знищення громадянських свобод
— Обмеження свободи слова, зібрань, совісті, права на приватне життя.
Авторитаризм і централізація влади
Мілітаризм
Придушення інакодумства
Масова пропаганда
Націоналізм і ксенофобія
Ідея "зовнішнього ворога"
Злиття держави з великою економікою
Знищення громадянських свобод
Дашенька из Киева• 07 мая в 22:38
Ответ дляbegovelik
За эту тему 1000 евро дали
Оу! Молодца!!! СТрайтеся!
Odetta Furs• 07 мая в 22:46
Ответ дляbegovelik
Хоть я и не хуйлонистка, напишу, рашка - фашистское государство. Но, к сожалению, как писал Ницше, ’Если ты долго смотришь в бездну, то бездна тоже смотрит на тебя’
глубоко