Не любовница• 08 мая 2025

Как понять что мужчина гуляет пока мы в Европе

Мы три года с сыном в Европе
Муж в Киеве
Говорит мне что мы три года не живем мол что ты хочешь , мы уже не вместе
Часто если что то ему не нравится вопрос или в разговоре он говорит не звони мне или блокирует на неделю две
Вечером отключает вай фай до утра чтобы не было сообщений
Когда приезжает сюда к нам на каникулы делает много фоток .
Категорически кричит чтобы мы с сыном сидели тут и не возвращались , прям опасно и все тут((((
А я устала и сын подросток не могу уже , собираюсь ехать домой. Но вижу что меня там не ждёт никто(
Новопоштинская• 10 мая 2025
Ответ дляВельми шановна
Мій колишній чоловік, як тільки я нарешті не витримала й попросила на вихід, моментально зібрав речі й радісно поскакав до коханки, лишивши мене з однорічною дитиною. За кілька місяців вони одружилися, через два роки народилася їхня дитина. Все просто: він хотів піти, але совість не дозволяла кинути немовля. Тому створив мені такі умови життя, що я сама його вигнала і він ніби ’не винний’. А якщо врахувати, що вся ця історія почалася ще з моєї вагітності, то поради психологів можна, вибачте, засунути куди подалі. Якщо чоловік не любить жінку варіанти прості: або розлучатися, або грати роль ’мудрої жони’. Я для себе вибрала перше. Бо дозволяти так із собою поводитися - ні, дякую.
Між шлюбом, де чоловік гуляє, а дружина або грає роль блаженної ’він у відрядженні’, або приймає його вибачення раз за разом, я краще буду коханкою. Там принаймні все прозоро, і ти бачиш, на що погоджуєшся.
Був у мене один кавалер-ухажор, розповідав, як його дружина роками влаштовує сцени, відстежує коханок, сварки, сльози, повзання на колінах… а потім він знаходить наступну. Десяток уже було. Дружина, мабуть, теж надихнулася психологами… Я, звісно, сказала, що в їхніх ролевих іграх участі брати не буду. Але питання не в мені, а в тій ’мудрій жоні’.
І це не єдиний випадок. Ще десятки історій про таких жінок і таких шлюбів. Зате психологи розповідають усе так красиво… Ну-ну. А реальність вона зовсім інша.
Ну и опять ’за рибу гроші’... Если вы выбрали отакое изначально - то кто вам в этом виноват? Вас же не украли как на Кавказе и силой не расписали .... Это ваш осознанный выбор.
И если он там женился, родил ребенка и они живут долго, счастливо и богато - то это вопрос опять к вам... Мужик то один и тот-же.
Вельми шановна• 10 мая 2025
Ответ дляНовопоштинская
А ну да як не поверни скрізь жінка винна. Вона або психологію чодовічу не так інтерпретувала, або вибрала не того, або просто погана в принципі бо з іншою він не розлучився. Клас! Обожнюю такі маніпуляшки!
Новопоштинская• 10 мая 2025
Ответ дляВельми шановна
А при чем тут ’манипуляшки’?
В паре кто отвечает за чувства и отношения?
Именно женщина. Именно она шея.
У мужчины другие функции.
Кто отвечает за вашу жизнь?
Опять таки - только вы. Как вы ее себе построите - такая она и будет.
Это азбучные истины .
Если у вас есть проблемы с работой и что-то в ней не получается - вы ее осваиваете и изучаете. Получаете опыт, образование и все налаживается.
Если есть проблемы с мужчинами - что вы делаете?)
И да - если со следующей он счастлив, здоров, богат и успешен - значит на это тоже есть причина.
Вельми шановна• 10 мая 2025
Ответ дляНовопоштинская
А при чем тут ’манипуляшки’?
Именно женщина. Именно она шея.
У мужчины другие функции.
Кто отвечает за вашу жизнь?
Это азбучные истины .
Вільну волю іншої людини ви взагалі не берете до уваги... І варіант що не жертва винна для вас не існує.
Хоча насправді я відповідала більше в контексті цих новомодних психолугів. Бо ви спочатку мені пфффф де там коханки в шоколаді? Ну ок приклад. Знову пфффф ви дистанцію не тримали, ок тримали,. Далі у вас скінчилися аргументи і ви підсумували це маніпуляцією - то самі винні що такого поганого обрали. Ніде не враховуються що в парі двоє несуть відповідальність і в кожного є вільний вибір. І не завжди в силах одного вплинути на вибір іншого.
Новопоштинская• 10 мая 2025
Ответ дляВельми шановна
Голос разума - это точно не ваше...
Знаете, после вашего последнего письма я поняла - от чего ваш муж сбежал и теперь счастливо женат на другой!)
И поверьте - из вас двоих жертва именно ОН!))) Можете даже не сомневаться в этом.
Можете больше мне не писать - для вас это бессмысленно - даже не понимаете что я пишу, а мне уже просто не интересно...
Все равно как воду в ступе толочь....
Вельми шановна• 11 мая 2025
Ответ дляНовопоштинская
Голос разума - это точно не ваше...
Все равно как воду в ступе толочь....
Цікаво. Ви починали з моралі, продовжили психологією, закінчили невиправданою персональною агресією. Класичний хід, коли закінчились аргументи.
Новопоштинская• 11 мая 2025
Ответ дляВельми шановна
Еще не все???
Я пишу ’вода - мокрая’ - вы с этим спорите до усеру , еще и сзади догоняете с какими-то странными глупыми криками -визгами..
Чего вы от меня хотите? Вы реально не понимаете что значит заповедь ’Не желай жены ближнего твоего’? Это для вас мораль???
Ну живите с этой вашей кашей в голове. От меня вам что надо?
Вы серьезно думаете, что вас кто -то должен терпеть?
Спасибо - нет .Повторяю - мне вы не интересны.
Вельми шановна• 11 мая 2025
Ответ дляНовопоштинская
Еще не все???
Така панічна агресія, ого! Тільки ще не розібралася - ви з розділу ’ мудрих жон’ котрі слухають психологів з ютуба і чекають чоловіка з обідом з ’відрядження’ чи лише сильно боїтеся що вас зрадять в майбутньому?