Кіна не буде• 08 мая в 12:46

Покупка в кредит квартири. Новобудова.

Чоловік живе в моїй квартирі. Хоче свою суму коло 20000 дол. Дати як перший внесок. Потім потрібно платити буде по 17 тис.гривень і 14 000 грн. нам обом щомісяця. Оскільки він один не потяне. Я плачу меншу трохи суму. Квартиру сказав запише на мою дитину. Сказав поки квартира як застава, вона нічия. Ви б вірили? Норм.умови? А якщо ми посваримся? То він так як вніс більшу суму, піде туда жити?
Радість моя• 08 мая в 12:51
якщо ви в офіціному шлюбі. то це буде рахуватися 50 на 50. і тільки після вводу в експлуатацію.
Бавовнятий Пупс• 08 мая в 12:52
хтознашо ви вигадали
123-08df• 08 мая в 12:53
купе хату собі, кине вас і втече
Я_и_моя_собака• 08 мая в 12:55
Квартира в залоге не ничья, сначала оформляется договор купли-продажи на того, кто берет кредит (если вы сданое жилье покупаете), а потом оформляется договор ипотеки и квартира обременяется в пользу банка. Но собственник у квартиры есть все равно
Пупуговка• 08 мая в 12:58
Як це нічия? В мене квартира в іпотеці і я власниця цієї квартири, але поки в іпотеці є заборона на відчуження. Договір-купівлі продажу на мені, реєстрація місця проживання також в даній квартирі
viter33• 08 мая в 13:01
Скільки років треба буде виплачувати ?
Бавовнятий Пупс• 08 мая в 13:02
Ответ дляviter33
Скільки років треба буде виплачувати ?
за версією авторки виплачувати буде дитина
viter33• 08 мая в 13:04
Ответ дляБавовнятий Пупс
Наче трохи не так
Виплати 31 000 грн в міс (17т+14т)
А після виплати повної - ’Запише на її дитину’
Бавовнятий Пупс• 08 мая в 13:06
Ответ дляviter33
Наче трохи не так
Виплати 31 000 грн в міс (17т+14т)
то ви вже додумали про ’після’
але авторка вже пішла, то ж бажаючі мають повний простір для фантазії і продовження цієї лавсторі.
Борець за гаманець• 08 мая в 13:09
Якщо ви в шлюбі , то квартира буде ваша з чоловіком навпіл
123-08df• 08 мая в 13:09
Ответ дляБавовнятий Пупс
то ви вже додумали про ’після’
хитрий приймак на харчах автора хоче купити собі хату, а автор терпе, бо з прицепом нікому не треба, ніхто нічо на дитину не перепише
автор Кіна не буде • 08 мая в 13:18
Ответ для123-08df
100%. За час проживания моя квартира зношується, можна сказати. А він поїде потім в новеньку собі.
автор Кіна не буде • 08 мая в 13:20
Ответ дляБорець за гаманець
Дякую за інформацію. Так, в офіційному шлюбі. Але потім проблемно буле ту свою половину забрати. Купа судів, нервів.
автор Кіна не буде • 08 мая в 13:20
Ответ дляviter33
Скільки років треба буде виплачувати ?
Два
автор Кіна не буде • 08 мая в 13:22
Ответ дляПупуговка
Тоді не розумію. Чим це може грозити мені? Він певно і реєстрацію на себе зробить. Бо в мене не зареєстрований.
автор Кіна не буде • 08 мая в 13:23
Ответ для123-08df
купе хату собі, кине вас і втече
Все може бути.
автор Кіна не буде • 08 мая в 13:23
Ответ дляБавовнятий Пупс
хтознашо ви вигадали
?
автор Кіна не буде • 08 мая в 13:23
Ответ дляРадість моя
Так, в офіційному шлюбі. Дякую за інформацію.
Бавовнятий Пупс• 08 мая в 13:23
Ответ дляКіна не буде
ви вже проходили суди? з нервами
автор Кіна не буде • 08 мая в 13:24
Ответ дляБавовнятий Пупс
ви вже проходили суди? з нервами
Чому питаєте? Всяке в житті було і історій багато знаю
Бавовнятий Пупс• 08 мая в 13:25
Ответ дляКіна не буде
у вашому житті були суди з розділу майна?
автор Кіна не буде • 08 мая в 13:27
Ответ дляЯ_и_моя_собака
То есть если муж с банком все оформит, а я типа два года просто плачу , помогаю, то потом могу и ни с чем остаться?
Бавовнятий Пупс• 08 мая в 13:27
Ответ дляКіна не буде
нічого він не ’оформит’ без вашої згоди
Кривая спроса• 08 мая в 13:28
Ответ дляКіна не буде
Даже если он оформит на себя - квартира куплена в браке и Вашт 50%. Главное, чтобы на маму-папу не оформил
автор Кіна не буде • 08 мая в 13:28
Ответ дляБавовнятий Пупс
Ні. А чого так питаєте, цікаво? Не по теперішній темі. А по тому, що було???? Дивно.
Кривая спроса• 08 мая в 13:29
Ответ дляКіна не буде
Право собствености оформляет не банк, а нотариус. И на сделке обязательно надо будет Ваша подпись
Бавовнятий Пупс• 08 мая в 13:30
Ответ дляКіна не буде
а звідки тоді вам відомо про нерви?
автор Кіна не буде • 08 мая в 13:31
Ответ дляБавовнятий Пупс
нічого він не ’оформит’ без вашої згоди
Та поки що так. Я того й тему створила. Чи давати згоду і платити ці 2 роки. Грошей в мене нема . Це всі майже свої щомісяця доходи треба буде віддати. З невеликого заробітку.
автор Кіна не буде • 08 мая в 13:32
Ответ дляКривая спроса
Я не знаю, надо ли мне во все это ввязываться. Какие у меня гарантии. Мне почти все свои доходы ежемесячно надо будет отдавать.
Бавовнятий Пупс• 08 мая в 13:32
Ответ дляКіна не буде
як у вас немає поняття спільного бюджету, а кожний живе за свої гроші, то як можна взагалі думати про якісь покупки, тим більше в кредит.