Небалувана Галя• 08 мая в 19:32
тм обрана и анабель арто
девочки у кого есть опыт с этим производителем белья. как вам? носится хорошо или чт* то другое предложите?
Щастя-здоровля• 08 мая в 19:41
оно жуткого качества (анабель арто)
даже на манекенах видно, какая кривая строчка, какое оно топорное
пассионата
шантель
анита
куда лучше
пассионата
шантель
анита
куда лучше
Пирожкиня• 08 мая в 19:46
Очень люблю трусы обрана, но цена за них уже неоправдана. За эти деньги ВС можно купить по скидкам.
Добра, коли сита!• 08 мая в 20:13
Турецький Байкар
Французький DIM
В Розетці норм знижки можна зловити на Тріумф, Слоггі, атлантік.
Наші труси сшиті хорошо у Елітамода, але склад матеріалу сумнівний.
Французький DIM
Добра, коли сита!• 08 мая в 20:15
Ответ дляПирожкиня
Які ВС ви вже купували і як воно?
Небалувана Галя
• 08 мая в 20:51
Ответ дляДобра, коли сита!
Турецький Байкар
Французький DIM
згодна.. але по інету не поміняєш та й примірки нема… раніше жасмин купувала на сайті і були прольоти. один і той же розмір а різний (((
Сумчатая кошка• 09 мая в 00:00
Я всю зиму відносила безшовний Анабель, а з минулого літа є ще бюст від Обрана. Мені подобаються моделі, гарно на мене сідають (Жасмін мені не підходить). Якість, наче, непогана, нічого поки що не розтягнулось.
Вбигудях• 09 мая в 08:44
Мала купальник Анабель Арто. Шикарна якість. Носила довго, а він як новий.