Меряю от 0• 04 мая в 14:56
Девочки, а вот такой дизайн сережек как вам?
Я не тону• 04 мая в 14:59
Ответ дляПиши-пропало
Скіко-скіко?!..
Чорт, закрило на скріні, там 10330 євро
Да это жесть, такие уродские
Гжегож Бженчишчикевич• 04 мая в 15:00
Ответ дляКров з молоком
Гарні, але, як на мене, Гузема ціни собі скласти не може)
Угу, особливо коли за пару сотень продавали звичайну нитку з підвіскою. Вироби з дуже великою націнкою.
Меряю от 0
• 04 мая в 15:01
Ответ дляПиши-пропало
Скіко-скіко?!..
Чорт, закрило на скріні, там 10330 євро
117 тыс грн
без камней 53 тыс
Меряю от 0
• 04 мая в 15:02
Грушки-яблочки• 04 мая в 15:02
Ответ дляSeehund
Люстру напоминает.
В нас у дворі вертушка була , карусель. Посередені великий руль всі крутили, і від руля палки з сідушками. Один в один дізайн.
Я не тону• 04 мая в 15:04
Ответ дляГрушки-яблочки
У Валерии Михайловны во дворе тоже такая была.
Пиши-пропало• 04 мая в 15:06
Ответ дляГрушки-яблочки
Чорт, точно 😂
А я намагалась зрозуміти, звідки форма така знайома
Смайликівна• 04 мая в 15:17
Гузема просто бренд. Ничего особенного. Не нравится мне эта мода на имена, а не на результат производства
Смайликівна• 04 мая в 15:18
Ответ дляВесотехник
Гузема совсем показилась, уже Картье догоняет с ценами
Покупать будут подружки Аля львицы по скидке и везде в них ходить
Стрекоза любви• 04 мая в 15:19
На мою думку, сережки ці мають право на існування, але дизайн «швидкоплинний». Тобто, є велика вірогідність, що в наступному сезоні вже будуть не актуальні.
Загалом, мені здається, що Гузема дизайн трохи «скомуниздила» у Messika.
Доречі, у Messika ця модель не отримала статус культової. Сезонна.
Тому, якщо у вас необмежений бюджет, ви є великим поціновувачем творчості Гузема, то брати можна.
Asteroidea• 04 мая в 15:37
Ответ дляПиши-пропало
Скіко-скіко?!..
Чорт, закрило на скріні, там 10330 євро
Щось вони на цю ціну не виглядають. Реально якийсь невдалий дизайн. І судячи по фото не підходить ані молодому віку, ані старшим жінкам
Меряю от 0
• 04 мая в 15:39
Ответ дляAsteroidea
117 тыс грн
это какой-то вброс про 10 тыс евро
Пиши-пропало• 04 мая в 15:43
Ответ дляМеряю от 0
117 тыс грн
это какой-то вброс про 10 тыс евро
Нет, это есть поменьше и побольше. Сравните размер и характеристики
Asteroidea• 04 мая в 15:44
Ответ дляМеряю от 0
117 тыс грн
это какой-то вброс про 10 тыс евро
Я розумію, що смаки у всіх різні, але мені вони зовсім не подобаються. Я б на них не подивилась навіть за 7 тис