Оце так цабе• Изменено 08 мая в 23:24
Результат Пап тест - 2 група
Дівчата, що це результат Пап тесту 2 група, здавала 3 роки том і тільки зараз вчиталась бо лікар нічого не сказав, на той момент була у Болгарії і там зробила цей тест. Тепер пішла перездала чекаю на результат і переживаю бо на узі ще й кіста в яєчнику якась. Лікар каже на 3-5 день менстр.здати учточнюючий аналіз по кісті. Лапара на одному яєчнику вже була 10 років назад, аж страшно.
Оце так цабе
• 08 мая в 23:26
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Запалення полікуйте і перездайте
У мене постійно сухість і дуже часто запалення. Я не знаю як то все налагодити. Пішла купила проботичні свічки. Слабка мікрофлора завжди була.
Белоснежко• 08 мая в 23:29
Бо треба здавати щороку як годинник а не раз на 3 роки. І все контролювати. І читати свої аналізи.і трохи розбиратися що до чого. Лікуватися тепер і все як підтвердиться.
Шумелка Мышь• 09 мая в 01:13
Він вам нічого не сказав, бо це норма. В мене минулого року теж був 2 тип, цього року - перший. Нічого взагалі не робила.