В курсі діла• 09 мая в 07:54
Як часто ви друкуєте фото? Порадьте де якісно роблять?
Ви друкуєте окремо фотокарточки щоб вставляти фото чи робите сучасні фотоальбоми-журнали?
ДелиВерка• 09 мая в 07:56
Не друкуюю.
Думаю, як зберегти ті, що вже надруковані за багато років. Все руки не доходять оцифрувати.
В курсі діла
• 09 мая в 07:57
Ответ дляДелиВерка
Не друкуюю.
Я за 14 р нічого не надрукувала
В дітей немає фотографій
Все на вінчестері
В дітей немає фотографій
Все на вінчестері
Оскорбляю всячески• 09 мая в 07:59
Сейчас делаю только иногда фото книги в трёх экземплярах - себе, маме и свекрови. Это только ’тематические’ - из поездок, за ’5 лет’ и тп
ДелиВерка• 09 мая в 08:01
Ответ дляВ курсі діла
Я за 14 р нічого не надрукувала
В дітей немає фотографій
Все на вінчестері
В дітей немає фотографій
Все на вінчестері
У нас фото в хмарі. Кому потрібно - користуються.
А ті,що не маю електронної версії - то все мрію їх обробити.
Після лютого - березня 2022 ,як виявилося це найкращий варіант
В курсі діла
• 09 мая в 08:02
Порадьте місця де зробити
Бо 10 років тому зробила фото, а воно стояло на підвіконні і стало майже білим
Вигоріли всі кольори
В курсі діла
• 09 мая в 08:02
Ответ дляДелиВерка
А де і як цю хмару зробити? Вона платна?
Не худа ні разу• 09 мая в 08:48
Порадьте місця де зробити....?
Тут всі з одного міста?
В нас, наприклад, є мережа фотосалонів, і всюди шикарно.
Тут всі з одного міста?
ДелиВерка• 09 мая в 09:23
Ответ дляВ курсі діла
Гугл фото. Об´єм можна збільшити за додаткову плату.
Для драки• 09 мая в 09:31
я друкувала на сайті gramofon.ua. Раніше назбирувала фото і друкувала на чорну п´ятницю, у них реально правдиві знижки, бажано лише заздалегідь на сайт завантажити фото, бо на саму чорну п´ятницю це важко зробити