Счастье_же_вот_оно• 09 мая 2025
Чи реальна безкоштовна вища освіта за кордоном?
Наприклад, англійська мова навчання.
ПолБатона• 09 мая 2025
Ответ дляГубки-уточкой
Ищите, точно чтото есть . Единственное, что вот в Германии, Швейцарии точно берут после 1 курса, а не сразу после школы. Или после какого то их подготовительного. И время у вас есть подготовиться, это супер
Или вариант пойти в штудиен колледж после украинской школы, а потом в университет. Многие так сделали.
Хлопаю ресницами• 09 мая 2025
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
У вас хтось вчиться у Вроцлавській політехніці? Як там з вступом, може знаєте щось чи є гуртожиток? Мій син хоче, на польській. Зараз в 2 класі ліцеума (мат інф профіль)
Не вчиться, обрали інший заклад. На сайті дуже багато корисної інформації, приклади минулорічних завдань з математики і фізики, які на додаткових екзаменах (є два рівні стандрат і розширений). ТОму раджу шукати всю інформацію там. Гуртожиток є, неповнолітніх не селять. Ось тут телеграм канал політехніки, можна про все у студентів дізнатися
Почекуха• 09 мая 2025
Ответ дляКишмишная Мая
Высшее, вопрос же об этом. Ну там очень крутой парень, не просто знает английский в совершенстве
А в якому ВНЗ?
Всім шампаньського• 09 мая 2025
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Грає компʼютерні ігри, там же з усього світу гравці. Всі спілкуються англійською. Завів собі друзів з Бразилії, Норвегії і інших краін- от вам і мова. Плюс вчиться в онлайн школі, там є speaking club
Сертифікат є?
Бо при вступі це головне.
А щодо Шотландії нюанс - туди потрібно їхати заздалегідь і звикати до діалекту. Бо як виявилось сертифікат С1 англійської не дав можливості нормально розуміти ’шотландський’ діалект. Було враження, наче зовсім інша мова.
Бо при вступі це головне.
Всім шампаньського• 09 мая 2025
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Тестування пройде перед вступом. Зараз 9 клас.
Я ж тут нікому нічого не доводжу.
Щотижня спілкується з викладачкою англійської зі США, шкільні олімпіади - призові завжди.
От до точних наук- туго, а мови любить
Я ж тут нікому нічого не доводжу.
От до точних наук- туго, а мови любить
До цих істипіт потрібно спеціально готуватись, враховуючи що сину потрібен буде сертифікат С1.
Там є певна специфіка, без якої здати важко.
У вас є час знайти репетитора,який готує саме до цих іспитів.
Щедрик ведрик• 09 мая 2025
Ответ дляАня+Федя=Данил
В Польщі так ,але не для всіх.
На іноземній мові платна, на польській безкоштовна
Губной рояль• 09 мая 2025
Що значить, наприклад? Англійська платна і не дешево, вчіть мову країни ЄС, здавайте іспит на місцеву мову на сертифікат C1 і буде вам безкоштовна.
Губной рояль• 09 мая 2025
Ответ дляАня+Федя=Данил
В Польщі так ,але не для всіх.
Англійською? 😂🤦♀️
Губной рояль• 09 мая 2025
Ответ дляРокерША
Польська і англійська. А що не так?
Де це? Назвіть заклад?
Губной рояль• 09 мая 2025
Ответ дляХлопаю ресницами
Минулого року точно Опольська політехніка і Вроцлавський політехнічний (тільки туду досить непросто вступити), це те, що знаю з особистого досвіду.
Англійською там немає безкоштовного навчання
Губки-уточкой• 09 мая 2025
Ответ дляПолБатона
Сейчас сделали? Или она тоже бесплатно была всегда?
Хлопаю ресницами• 09 мая 2025
Ответ дляГубной рояль
Там, це де ? Ви уважно читали мій пост, там було вказано ’з власного досвіду’, а не ’на форумі так сказали’.
Хлопаю ресницами• 09 мая 2025
Автор, стосовно мовного екзамену TOEFL то там теми більш для дорослих, він дещо складніший, краще здавати IELTS , але навіть з гарним знаннями мови до екзамену потрібно готуватися (це може бути і самостійна підготовка), теми можуть бути різномантіні і не завжди навіть дорослий готовий написати ессе рідною мовою на таку тему.
Губной рояль• 09 мая 2025
Ответ дляХлопаю ресницами
Ну ну
ПолБатона• 09 мая 2025
Ответ дляГубки-уточкой
Всегда бесплатно, у меня дети коллеги еще 6 лет назад в Германию поступили учиться. Нужен немецкий с1, и штудиенколледж после 11 класса или после первого курса нашего университета
Хлопаю ресницами• 09 мая 2025
Ответ дляГубной рояль
Ну ну
Ну-ну це прям дуже інформативно для всіх. Кому потрібно, той прочитав і має можливість звернутися до ВНЗ, щоб дізнатися ситуацію цьогоріч. Всім іншим му-му.
Inconvenient• 09 мая 2025
Ответ дляаромат Жука
Німеччина. Безкоштовно, але мова викладання німецька
Часто в уні англійська.
Inconvenient• 09 мая 2025
Ответ дляВсім шампаньського
Сертифікат є?
Бо при вступі це головне.
Не раз спілкувалася з Шотландцями, жодних проблем не відчувала.
Inconvenient• 09 мая 2025
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
А де саме освіта на англ безкоштовна?
В Німеччині - була майже безкоштовна до війни. В Ірландіїзараз - також, якщо є ТЗ, але з житлом проблеми. Дивіться на сайтах університетів, немає сенсу тут запитувати.
Ручки-Крючки• 09 мая 2025
Ответ дляАня+Федя=Данил
В Польщі так ,але не для всіх.
В Польше бесплатно можно поступить,но не на английском
Угги в горошек• 09 мая 2025
Ответ дляКишмишная Мая
Бельгия, друг сына на бесплатном на английском
Это единичный случай, обычно программы на английском стоят очень дорого. Точно не скажу сколько, но слышала, что 6-7 тысяч евро
Пацан к успеху шел• 09 мая 2025
В Дании бесплатно на датском, уровень С1 должен быть.
Но для поступления на высшее образование, нужно после украинского 11 класса проучиться 3 года в датской гимназии.
Зайченя• 09 мая 2025
В англомовних країнах - навчання на англ безкоштовно
Взагалі в більшості європейських державних навчальних закладах навчання на державні мові безкоштовно.
Воздух в банке• 09 мая 2025
Так, в Шотландії (для українців, що живуть за схемою Homes for Ukrainians)
Мексиканочка• 09 мая 2025
Ответ дляПацан к успеху шел
Не всегда нужна датская гимназия
После первого курса украинского вуза взяли в универ Копенгагена на англ
Еще,есть варианты на IB