Счастье_же_вот_оно• 09 мая в 11:07

Чи реальна безкоштовна вища освіта за кордоном?

Наприклад, англійська мова навчання.
Знову Я• 09 мая в 11:48
Автор, в Австрії і Німеччині є програми на англ мові не безкоштовно, але за помірну вартість 750 євро в семестр. Вибір спеціальностей не великий, але є
Хлопаю ресницами• 09 мая в 11:49
Ответ длякультУра
підкажіть будь ласка які критерії для бюджетної освіти...
Навчання польською мовою безкоштовно при двох умовах: на період поки діє статус прихистку або при навності мовного сертифікату рівня С1 (тут безумовно).
Для автора, в Польщі теж є англомовне навчання і минулого року були ВНЗ, які при оформленому статусі укр не брали плату за англомовне але таких небагато і щороку потрібно уточнювати цю інфорамцію.
Лупаю цю скелю• 09 мая в 11:50
Ответ дляН@Диете
Испания-сын бесплатно, университет + стипендия
То есть, платно в Испании, но можно запрашивать степендию.
Верно я понимаю?
Пекельнi Борошна• 09 мая в 11:51
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Мій в 9, теж Словаччину розглядали. Він туди не дуже хоче.
Вже про Латвію думали, на англійській навчання
У вашого вже хороший рівень англійської? З репетитором вчили чи на групових курсах?
культУра• 09 мая в 11:52
Ответ дляХлопаю ресницами
це на базі атестата про закінчення середньї освіти українського чи польського
Мяо мой мяо• 09 мая в 11:52
Ответ дляЦвірінь
странно.
В северных странах как раз высокий уровень самоубийств.
именно потому что нет солнца
Статистику подивіться офіційну, а не інстаграмні відео.
Фізик-ядерщик заочно• 09 мая в 11:53
Ответ дляРокерША
Польська і англійська. А що не так?
А де саме освіта на англ безкоштовна?
Знову Я• 09 мая в 11:53
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
А де саме освіта на англ безкоштовна?
немає в Польщі безкоштовних англомовних програм
автор Счастье_же_вот_оно • 09 мая в 11:54
Ответ дляПекельнi Борошна
Сам вивчив, за компом.
Netflix- фільми і серіали тільки англійською дивиться. І якісь новели читає запоєм
Кишмишная Мая• 09 мая в 11:55
Ответ дляХлопаю ресницами
Дописуйте, що потрібно мати захист в Бельгії, а щоб отримати захист , потрібно знайти житло для початку. Ну десь так, з того, що я дізнавалася.
Об этом не спрашивали. Жилье нашли они без проблем, защиту тоже получил ещё и выплаты приличные получает
Усатая полосатая• 09 мая в 11:56
Ответ дляБегущаяпо
Якщо ваша дитина вундеркінд, то можна отримати гранд.
Але думаю, що в цьому випадку ви б не створювали тут тему
+
Гораздо проще с «вильною английською» гуглить форумы по университетам и специальностям, где дытына хочет учиться (если конечно хочет дытына, а не мамка)
автор Счастье_же_вот_оно • 09 мая в 11:57
Ответ дляПекельнi Борошна
Грає компʼютерні ігри, там же з усього світу гравці. Всі спілкуються англійською. Завів собі друзів з Бразилії, Норвегії і інших краін- от вам і мова. Плюс вчиться в онлайн школі, там є speaking club
Мяо мой мяо• 09 мая в 11:57
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Тут в якійсь темі про Швецію писали, не зберегла.
Так, в Швеції безкоштовне навчання англійською для українців з захистом.
Фізик-ядерщик заочно• 09 мая в 11:57
Ответ дляЗнову Я
Мені пишуть що є. Я і цікавлюсь де саме є.
Фізик-ядерщик заочно• 09 мая в 11:58
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Сам вивчив, за компом.
Звідки знаєте що вільну англійську має? Проходив тестування?
автор Счастье_же_вот_оно • 09 мая в 11:58
Ответ дляУсатая полосатая
+
Удалено администрацией...
Хлопаю ресницами• 09 мая в 11:58
Ответ длякультУра
На базі українського але польська освіта нічого не змінює принципово, бо дитина, незалежно від отриманої освіти, має навчатися польською мовою, мати прихисток, при вступі приймає участь у конкурсі на місця для іноземців , успішно здане НМТ дасть шанси нарівні з матурою, одного атестату в рейтингові ВНЗ замало. Звісно навчаючись в польській школі дитині буде дещо легше далі, бо знання мови і термінології очеведний бонус.
Зубожиння• 09 мая в 11:58
Ответ дляЦвірінь
странно.
именно потому что нет солнца
Глупости.
В мире, на первом месте по самоубийствам на 100 тысяч населения - южная Корея. Солнечнее некуда.
Знову Я• 09 мая в 11:58
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
а в якому класі зараз дитина і чи маєте сетрифікат TOEFL IELTS? Саме вони підтверджують для університетів рівень знання мови
Пекельнi Борошна• 09 мая в 11:58
Ответ дляМяо мой мяо
А які умови вступу, є іспити?
Хлопаю ресницами• 09 мая в 12:00
Ответ дляЗнову Я
Минулого року точно Опольська політехніка і Вроцлавський політехнічний (тільки туду досить непросто вступити), це те, що знаю з особистого досвіду.
Знову Я• 09 мая в 12:00
Ответ дляХлопаю ресницами
дякую, не знала про такі варіанти
AnnaOst• 09 мая в 12:02
В Німеччині точно реальна німецькою, англійською думаю складніше або неможливо
Фізик-ядерщик заочно• 09 мая в 12:02
Ответ дляХлопаю ресницами
У вас хтось вчиться у Вроцлавській політехніці? Як там з вступом, може знаєте щось чи є гуртожиток? Мій син хоче, на польській. Зараз в 2 класі ліцеума (мат інф профіль)
Мяо мой мяо• 09 мая в 12:02
Ответ дляПекельнi Борошна
А які умови вступу, є іспити?
Іспитів немає. Ессе чи мотиваційний лист, сертифікат англійської, атестат. Але не для всіх спеціальностей достатньо нашої школи. Документи подають з лютого до березня чи квітня, не пам´ятаю точно. В червні-липні вже відомо пройшов абітурієнт чи ні. Там не так, як у нас.
Хлопаю ресницами• 09 мая в 12:02
Ответ дляКишмишная Мая
Можливо, якщо вони сім´єю, то це значно простіше. Я розглядала цей варіант, коли син ще був неповнолітній, самого відправити, щоб він жив в такому віці не наважилася. Цікавилася минулого року і знайти житло самостійно з України здавалося нереальним.
ПолБатона• 09 мая в 12:03
Германия, бесплатно, но все равно есть стандартные траты - общежитие или квартира, учебники и тд. Ну и для поступления - баллы хорошие
автор Счастье_же_вот_оно • 09 мая в 12:03
Ответ дляЗнову Я
Тестування пройде перед вступом. Зараз 9 клас.
Я ж тут нікому нічого не доводжу.
Щотижня спілкується з викладачкою англійської зі США, шкільні олімпіади - призові завжди.
От до точних наук- туго, а мови любить
Кишмишная Мая• 09 мая в 12:03
Ответ дляХлопаю ресницами
Он сам, мама приехала месяц побыла и вернулась. Не только там , везде тяжело найти жилье
Плакулька• 09 мая в 12:05
Впізнаю наших людей)