Престидижитатор• 09 мая в 12:35
Зіннат / цефуроксим підшлункова
Потрібно пролікуватися антибіотиком. Лікар призначив зіннат, але маю хвору підшлункову. Хвилююся чи не вилізе потім боком в іншому плані. Можливо хтось приймав чи можете щось порадити 🙏
Дякую
Деловитая• 09 мая в 13:54
цефаллоспорины ничем не заменяйте, это сложная группа антибиотиков, значит текущее заболевание не просто насморк
Престидижитатор
• 09 мая в 18:48
Вже спробувала. Справді одразу відчула полегшення . Все добре.
Щиро дякую за підтримку)