Яйцеголовая• 09 мая 2025

Чому я не бачу підтягнутих дівчат з варикозом на ногах?

Ось багато хто показує свою спорт фігуру
Але чому серед них немає дівчат з варикозом?
Атятя_тётя• 09 мая 2025
Ответ дляДжага Джага
Значіть ми дійшли до того що це проблема генетична.І нічого з нею не зробиш.
Мабудь так .
П´яна вишня• 09 мая 2025
Ответ дляДжага Джага
Варикоз здебільшого буває в жінки яка сидить на дивані все життя і їсть пиріжки.Спортом не займається і наплювательски відноситься до свого харчування і кладе на все великий болт.Там буває обовязково і варикоз і геморой і цилюліт і так далі.А хто займається спортом і слідкує за харчуванням,в тієї людини,ці проблеми теж бувають але не настільки часто.Але буває всерівно всякен.
Не правда. Моя мама ніколи не мала зайвої ваги, дуже активна і має варикоз. Свекруха, яка багато років з дому лише до церкви раз на тиждень виходить і пельменями напівфабрикатами харчується його не має
Джага Джага• 09 мая 2025
Ответ дляП´яна вишня
Ми вже дійшли до того що це генетичне.Мене поправили і я не сперичаюсь.Сьогодні не той день що б влаштовувати скандали.
В рот не ложи• 09 мая 2025
Ответ дляДжага Джага
Чому має бути варикоз в дівчини яка займається все життя спортом?Три секунди на відповідь.
тому що спорт не дорівнює здоров´ю.
В рот не ложи• 09 мая 2025
моя худенька найкраща подруга вже в 25 років мала варікоз, може через роботу по півтори зміни на ногах
Морковку дай• 09 мая 2025
Ответ дляДжага Джага
Варикоз це серйозна штука я вам скажу.Я знаю що це в старшому віці може покласти людину і на операційний стіл іто запросто.Але думаю що він не на стільки має бути сильним,якщо займатися спортом і дотримуватись правильного харчування.Топто він може бути але можливо він не буде на стільки сильним,якщо ви будете добре дивитися за собою і за своїм здоровям.
После беременности и родов у многих и вены вылазят(варикоз) и геморрой. Огромная нагрузка на сосуды.
Анонім Перший• 09 мая 2025
Ответ дляДжага Джага
у меня нема ни варикоза, ни растяжек, целлюлита чутка, ну так у женщин эт норма, ем шо попало, то худею то попрвляюсь + - 15кг
Джага Джага• 09 мая 2025
Ответ дляАнонім Перший
Пришліть мені фотку.Я заціню зараз.
Анонім Перший• 09 мая 2025
Ответ дляДжага Джага
Пришліть мені фотку.Я заціню зараз.
те когда я 50кг или 80?
Джага Джага• 09 мая 2025
Ответ дляАнонім Перший
те когда я 50кг или 80?
Ту коли в вас 50 кілограм
Анонім Перший• 09 мая 2025
Ответ дляДжага Джага
Ту коли в вас 50 кілограм
в 16, 22, 26 или 35?
Просто каралева• 09 мая 2025
Я легкою атлетикою займалася, і продовжувала бігати вже на любительському рівні, плюс вправи з навантаженням - варикоз з 25 років.
Джага Джага• 09 мая 2025
Ответ дляАнонім Перший
в 16, 22, 26 или 35?
Ту де в 22
18 мнеУЖЕ• 09 мая 2025
У мене і варикоз і геморой(
Лишньої ваги немає
Варикоз почався змолоду після роботи офіціанткою з вагою 47 кг при зрості 168
Геморой після пологів
У батьків з цим все ок
Анонім Перший• 09 мая 2025
Ответ дляДжага Джага
Ту де в 22
облезешь
ЛижТолько• 09 мая 2025
Ответ дляДжага Джага
А чому не має? Я займаються спортом із 10 років, вага постійно, коливання в межа 2-3 кг, сіточка з´явилася в 20, флеболог сказав що це генетично обумовлено, і нічого не зробиш, косметично можна прибирати, через рік знову вилазить, у вас три секунди розказати чому так)))
Тундиринда• 10 мая 2025
Ответ дляДжага Джага
В мене в 20 років при вазі 52 кг вже був варикоз. У всіх по маминій лінії варикоз. Вони з гірського села і про лежати на дивані не чули, навіть поїсти не мали часу.
Українська Мрія• 10 мая 2025
а кто сказал вообще, что у молодых спортивных его не бывает? У меня с 15 лет сетка на левой ноге с внешнего бока колена, и точечная - по всему правому бедру. Появилась как раз от активных занятий спортом - бегом увлекалась серьезно + танцевала уже профессионально + каблуки (куды ж без них подростку то в 2000-х), на которых я могла весь день выбегать, даже не присев толком. При том в семье это наследственное. Но я никогда ноги не прятала - всю юность отбегла в мини-юбках. И, скажу я вам, мало кого это и волновало. И фоткалась вполне себе нормально и комфортно, никогда этим не парилась.
Одно дело когда уже прям синяя клакса на пол ноги у человека с выпирающими узлами, и совсем другое - сетка небольшая. Если про нее не знают, то и фиг заметят сразу
Українська Мрія• 10 мая 2025
Ответ дляСиниця у спідниці
У мене є схильність і зірочки на ногах. Професійно займаюсь пол денсом і екзотіком. Найбільше варикоз проявився в той момент, коли я приймала кок, а не готувалась до чемпіонатів.
ну так кок как раз и нельзя при таких вводных. Только врачи об этом раньше вообще не говорили, да и сейчас часто ’забывают’ говорить. У меня тоже сетка вылезла как раз с началом их приема.
Аноним ФЕЯ• 10 мая 2025
Ответ дляДжага Джага
Який зв´язок між спортом і варикозом? Дай відповідь за 3 секунди