Яйцеголовая• 09 мая 2025
Чому я не бачу підтягнутих дівчат з варикозом на ногах?
Ось багато хто показує свою спорт фігуру
Але чому серед них немає дівчат з варикозом?
ГороховаЯ• 09 мая 2025
Ответ дляДжага Джага
Зноток женскего Организнма.
Вы его по картинкам в тик-токе, наверное, изучали
Герцогиня• 09 мая 2025
У нас в спортклубі тренер була, молода струнка дівчина, в інституті фізкультури вчилася. Прийшла одного разу з перемотаними до верху ногами. Видалили вени, варикоз. Каже це спадкове, у саме те саме з молодості
Синиця у спідниці• 09 мая 2025
Ответ дляЧудо в декрете
Потому что если он есть или склонность к нему, то силовые нельзя, соответственно и опу качать и ноги. И много чего нельзя.
У мене є схильність і зірочки на ногах. Професійно займаюсь пол денсом і екзотіком. Найбільше варикоз проявився в той момент, коли я приймала кок, а не готувалась до чемпіонатів.
Джага Джага• 09 мая 2025
Ответ дляЯйцеголовая
Да да да
Багато ви знаєте про варикоз…
Варикоз це серйозна штука я вам скажу.Я знаю що це в старшому віці може покласти людину і на операційний стіл іто запросто.Але думаю що він не на стільки має бути сильним,якщо займатися спортом і дотримуватись правильного харчування.Топто він може бути але можливо він не буде на стільки сильним,якщо ви будете добре дивитися за собою і за своїм здоровям.
Джага Джага• 09 мая 2025
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
наследственое, и у мамы был и у бабушки, тоже с юности и тоже без узлов. Но вряд ли вас можно переубедить)
Ні,мене можна переконати.я зараз не налаштований сперичатися і з піною біля губ доказувати свою правоту.В мене сьогодні такий день,що я готовий вас вислухати.
Джага Джага• 09 мая 2025
Ответ дляГороховаЯ
Я ще не настільки розвинувся що б користуватися тік - током.Я ще не на стільки мобільний.
Синиця у спідниці• 09 мая 2025
Ответ дляДжага Джага
Я можу все життя дотримуватися ЗСШ і один раз виносити і народити дитину. І цього буде достатньо, щоб всі мої потуги із спортом і харчуванням до цього просто пішли в сраку.
Чудо в декрете• 09 мая 2025
Ответ дляСиниця у спідниці
Звездочки это немного не то. Могут быть и не быть варикоза. А могут быть в комплексе. Также есть разные случаи и течение. Может быть варикоз в следствие стоячей работы, например, тот же парикмахер или тяжелой физической, маляр, строитель. Или после беременности во время. Бывает как следствие и сопутствующее той же дисплазии соединительной ткани, Бывает временной ухудшение и потом восстанавливается, а бывает хроника и процесс патологический.
Синиця у спідниці• 09 мая 2025
Ответ дляЧудо в декрете
Так ось на КОК у мене було погіршення стану судин ніг. Коли відмінила - стало краще, але зірочки вже нікуди не ділися.
Джага Джага• 09 мая 2025
Ответ дляСиниця у спідниці
Але все ж раджу займатися спортом і дотримуватись більш менш правильного харчування.Але ви як хочете.Ви самі вирішуєте що вам робити.
Два-три тижні і фсьо• 09 мая 2025
Ответ дляДжага Джага
вам сто раз уже написали про генетику. Кстати, геморроя никогда не было, ни у меня, ни у мамы, ни у бабушки, а то вы там выше все проблемы в одну свалили. Пусть вам для общего развития и такая инфа будет)
Синиця у спідниці• 09 мая 2025
Ответ дляДжага Джага
Я так і роблю. Але це не вберегло мене ні від целюліту, ні від слабких судин ніг.
Чудо в декрете• 09 мая 2025
Ответ дляСиниця у спідниці
Та это естественно они не уйдут, это уже капилляры расширенные. Вена может немного уйти, спрятаться, уйти воспаление. Это если от медикаментов или физ. нагрузка причина. А если как с той же дисплазией никуда оно не уходит, только тормозится и то не особо.
Губи з філером• 09 мая 2025
Ответ дляДжага Джага
Краще вже варікоз, ніж роздвоення особистості, як у вас).
Джага Джага• 09 мая 2025
Ответ дляГуби з філером
Ти хочеш мене спровокувати на скандал.Але цього не буде.я сьогодні не можу з тобою сперичатись і скандалити.Вибач.Настірй не той.
Чудо в декрете• 09 мая 2025
Ответ дляДжага Джага
То мое заклинание в действии уже))
Губи з філером• 09 мая 2025
Ответ дляДжага Джага
По-перше не ти, а ви, можно навіть: ви, мадам). По-друге, я маю такий настрій, і нічого з тим вже не зробити.
Джага Джага• 09 мая 2025
Ответ дляЧудо в декрете
То мое заклинание в действии уже))
Зразу має вставати?
Джага Джага• 09 мая 2025
Ответ дляГуби з філером
Добре.Перейдемо на ви.
Губи з філером• 09 мая 2025
Ответ дляДжага Джага
Добре.Перейдемо на ви.
Отож. Так от: для чого ви пишете то як обсос, то як людина, яка прочитала більше, ніж півторі книжки? Чи то несвідомо?
Кудрі кручу сама• 09 мая 2025
А хто вам на фото покаже?
Замилять і все. А бож є за що той варикоз лікувати.
Кудрі кручу сама• 09 мая 2025
Ответ дляГерцогиня
Та ніфіга не спадкове. В моєї мами немає, ноги гарні. А в мене є
Атятя_тётя• 09 мая 2025
Ответ дляДжага Джага
Варикоз здебільшого буває в жінки яка сидить на дивані все життя і їсть пиріжки.Спортом не займається і наплювательски відноситься до свого харчування і кладе на все великий болт.Там буває обовязково і варикоз і геморой і цилюліт і так далі.А хто займається спортом і слідкує за харчуванням,в тієї людини,ці проблеми теж бувають але не настільки часто.Але буває всерівно всякен.
У мене варікоз з 20 років і не сіточки (як тут писали ), а гірлянди по всіх ногах жахливі звисають . Завжди була стрункою і в молодості і зараз . До 33 працювала офіціанткою -- по 12-14 годин на ногах , а не на диванах як ви пишете . І саме це зробило вени ще страшнішими . А що до спорту то в молодості ще купила абонемент в спортзал , через тиждень тренер заборонив мені туди ходити дізнавшись про мій варикоз , ще й лаявся що я йому не сказала . А мене ніхто і не питав нічого . Я сама припустила що від вправ мені може бути гірше бо стали боліти вени , от і запитала .
Джага Джага• 09 мая 2025
Ответ дляАтятя_тётя
Значіть ми дійшли до того що це проблема генетична.І нічого з нею не зробиш.