Кусюче сонечко• 21 апреля в 16:59

Чому тренери плавання подають стиль без бази?

Тобто відразу стиль плавання,замість того,щоб дати людині базу ,як впевнено триматись на воді зокрема на глибині ,відчувати воду та тіло в ній ,триматись на місці
Те для тих ,хто взагалі плавати не вміє та триматись на воді я маю на увазі
А хто вміє і хоче просто правильний стиль то вже інше ,і всі вони як одне роблять це саме
Аргументують ви спочатку навчіться ось так правильно дельфіном плисти ,а потім все інше автоматично вийде,хіба це правильна послідовність ?
ВільнаНазавжди• 21 апреля в 17:00
Почему нет?

ВільнаНазавжди• 21 апреля в 17:01
Как вы без умения плавать на глубине будете держаться?
автор Кусюче сонечко • 21 апреля в 17:01
Ответ дляВільнаНазавжди
Плисти на місці це називається
автор Кусюче сонечко • 21 апреля в 17:02
Ответ дляВільнаНазавжди
Почему нет?
Тому що це не послідовно
ВільнаНазавжди• 21 апреля в 17:02
Ответ дляКусюче сонечко
Плисти на місці це називається
То есть чтобы начать учится плавать вам надо уметь плавать
Мрію про пончик• 21 апреля в 17:04
не поняла. вы не умеете плавать, а ваш тренер кинул вас на середину бассика и кричик ’ Кролем! Кролем выгребай!’???
автор Кусюче сонечко • 21 апреля в 17:11
Ответ дляМрію про пончик
Ні ,я маю на увазі всі тренера вчать стилям без бази і потім виходить така ситуація,що людина не вміє на воді триматись все одно

За ким я буду?• 21 апреля в 17:16
Ответ дляКусюче сонечко
Тому що це не послідовно
Навіщо вам тренер, якщо ви знаєте, як треба вчити?
НетЕщеНаверное• 21 апреля в 17:16
Плаваю 300 лет, на воде лежать не могу)
Засомневаю• 21 апреля в 17:21
Ответ дляКусюче сонечко
Тому що це не послідовно
тобто людина не може пливсти, а вони їй стиль?
булоТАЙминуло• 21 апреля в 17:51
Як що Ви дитина, то тренер завжди починає з навчання пирнати, зірочка, поплавок, робота ногами, плавання з досточкой. Поступово поєднуються вправи, які вже мають спільне зі стилями. Якщо доросла людина, яка не хвилюється і в неї немає паніці на воді, то можна де що пропустити. Бо ви навряд почали тренування для змагань на олімпіаді
булоТАЙминуло• 21 апреля в 17:52
Ответ дляЗасомневаю
Но плавання то і є стиль. Бо, як собачка то не плавання. І по ’ морському’ також невірний брас
Мрію про пончик• 21 апреля в 18:18
Ответ дляКусюче сонечко
не трындите.
если вы не умеете держаться на воде, значит вы не умеете плавать. совсем.
априори.
если не тоните, значит умеете держаться, значить надо вас учить плавать правильно. потому, что правильно плавать легче.
Та не реву я• 21 апреля в 19:20
Ответ дляКусюче сонечко
Тому що це не послідовно
Як станете тренером з плавання, так будете вчити так, як вважаєте за потрібне
Та не реву я• 21 апреля в 19:21
Ответ дляНетЕщеНаверное
Плаваю 300 лет, на воде лежать не могу)
ви гренландська акула?
НетЕщеНаверное• 21 апреля в 20:52
Ответ дляТа не реву я
ви гренландська акула?
Хуже, медуза(
Та не реву я• 21 апреля в 21:19
Ответ дляНетЕщеНаверное
Хуже, медуза(
медузи стільки не живуть)
НетЕщеНаверное• 21 апреля в 21:20
Ответ дляТа не реву я
медузи стільки не живуть)
То вы не в курсе)
Turritopsis dohrnii, считается биологически бессмертным.
автор Кусюче сонечко • 21 апреля в 21:27
Ответ дляМрію про пончик
не трындите.
априори.
Плавати трохи вмію ,на місці стояти у воді ні

автор Кусюче сонечко • 21 апреля в 21:28
Ответ длябулоТАЙминуло
Все це робили
Ответ дляНетЕщеНаверное
Плаваю 300 лет, на воде лежать не могу)
А вертикально стояти можете?
автор Кусюче сонечко • 21 апреля в 21:29
Ответ дляЗа ким я буду?
Щоб не втопитись
НетЕщеНаверное• 21 апреля в 21:32
Ответ дляКусюче сонечко
А вертикально стояти можете?
Ну только руками надо все равно шевелить. А муж может просто лечь на воду и лежать.
автор Кусюче сонечко • 21 апреля в 21:32
Ответ дляНетЕщеНаверное
Лягти на спину я можу ,а от стояти вертикально ні
Мрію про пончик• 21 апреля в 22:23
Ответ дляКусюче сонечко
А вертикально стояти можете?
вы считаете, что стоять вертикально в воде это база?
автор Кусюче сонечко • 21 апреля в 22:29
Ответ дляМрію про пончик
Звісно ,щоб вміти не тонути
Мрію про пончик• 21 апреля в 22:30
Ответ дляКусюче сонечко
Звісно ,щоб вміти не тонути
вы вот серьезно? вы считаете, что если замрете столбиком на глубине, то не утонете? 🙈🙈🙈🙈
автор Кусюче сонечко • 21 апреля в 22:32
Ответ дляМрію про пончик
Так ,бо це база як триматись на глибині
Мрію про пончик• 21 апреля в 22:35
Ответ дляКусюче сонечко
Так ,бо це база як триматись на глибині
1) Если вы плаваете, даже слабо- вы умеете держаться на воде
2) Если вы не уверены, что хорошо плаваете- нехуй лезть на глубину. По грудь ваше все.
3) Вас заклинило на этом столбике. Делайте с этим что нибудь.
булоТАЙминуло• 22 апреля в 07:00
Ответ дляКусюче сонечко
В воде стоять не нужно. В воде нужно плыть. Если вы планируете тонуть, то нужно научиться этому, а не стоять.
Сын заслуженный мастер спорта Украины. Я с ним в бассейне на тренировках провела больше 12 лет, рядом с тренером. Его стоять никто не учил. Его учили плавать. И продолжают учить, кстати