Б´ю байдики• 09 мая в 22:00
Секс 52/41
Добрый вечер , девочки ! Так случилось , что я почти год как вдова . Мне 52 , думала , буду жить дальше , ждать внуков и т д
И тут поменяла я работу , коллектив в основном мужской .За мной ухаживает парень 41 год . Именно ухаживает , признается в своих чувствах ,но не спешит , говорит , что все понимает , мол нужно завоевать .А я сейчас почувствовала , что я все ещё женщина , и желанная ...
Выгляжу я неплохо на свой возраст ,ухоженная . Но ! Тело то уже не то , не как в 30 , даже не как в 40 .Ладно жопка целюлитная , но живот ! Как по мне не красиво .
Вот думаю . Момент секса то все равно настанет . Как же мне это все спрятать ? Может белье купить специальное , видела есть боди с интимным вырезом ( для проникновения ))
Девочки , посоветуйте , пожалуйста! Что делать в таких случаях ? Я буду ооооочень благодарна !
Для злобных советчиц , я не ночной тролль
Я вся ваша• 09 мая в 22:09
Ответ дляДжага Джага
Чекати поки воно прийде дуже довго.Потрібно швидше яйця опорожнити.
Главное чтобы не протухли
Майструю крила• 09 мая в 22:10
Парень 41 без семейно-детного прошлого? Ну что ж, берите девственника на обучение.
Ліньки гуглить• 09 мая в 22:10
Ответ дляНоворічна пальма
Та представте це на жіночні на 6- му десятку з животом.Сміх та гріх
Автор просила,я відповіла по ділу .Там вже сама вирішить,що їй підходить
Научительница• 09 мая в 22:11
Ответ дляЛіньки гуглить
Ось на аліку,копійки коштує
Уявила середньостатистичну 50+річну українку в цьому вбранні
буде смішно...
Джага Джага• 09 мая в 22:11
Ответ дляЯ вся ваша
Главное чтобы не протухли
Що б не протухли,потрібно їх декілька разів на тиждень опорожнювати автоматичним способом.
Джага Джага• 09 мая в 22:11
Ответ дляЯ вся ваша
А рожать ещё не просил?
А хто нає народжувати?Цей хлопчина?
Я вся ваша• 09 мая в 22:11
Ответ дляДжага Джага
В ручном режиме
Джага Джага• 09 мая в 22:12
Ответ дляЯ вся ваша
В ручном режиме
Механіка,це скучно.Потрібна коробка автомат.
Ну що ви, мамо!• 09 мая в 22:14
Ответ дляТочноБудет
Відчувати що? Целюліт чи складки?
М´якенький холодець))
Джага Джага• 09 мая в 22:15
Ответ дляАлесс
То вам кажется)🤣
Хай у него сперва встанет и не упадет. А бичити любой сможет🤣🤣🤣
Встане,якщо не порнодрочер.
Джага Джага• 09 мая в 22:18
Ответ дляАлесс
А може в нього ніколи не влазило нікуди. Бувають же такі🤣
Якщо пісюн ще ніде не влазив, то тут потрібен буде зовсім інший підхід.Боюсь що ви праві.
Пульт от линолеума• 09 мая в 22:20
Вдягніть щось таке, у чому будете почуватися королевою. Боді чи краще комбінацію, тільки не знаю, чи це сумісне з вашим одягом.
Або ставайте голою перед дзеркалом та відчуйте зсередини, що ви красуня. Звикнете до такого сприйняття свого тіла, щоб під час сексу не зажиматися.
Кидаю курити• 09 мая в 22:21
Не слухайте злобних коментарів,авторе. Мені 57. У мене є коханець. Все у нас чудово. Нічого спеціально я не робила.
Ответ дляДжага Джага
Він як до тебе дорветься і почне тебе дерти то він не буде дивитися на твій живіт.Не парся.
свой резон в этом есть ,,,
парень 41 ,,,
совсем ребенок , у него наверно и женщины не когда, не было , а тут целлюлит , живот ,,,
вобщем с праздником , не морочьте себе голову , будьте самой, собой ,,,
парень 41 ,,,
Барабасиха• 09 мая в 22:27
Ответ дляТайТаке
Парень
Згадалось) Сиділи з подружкою в ресторані, нам тоді було десь по 20, до нас підсів бітько мого однокласника, йому було десь під 60. Так, як я його знала, познайомила з подружкою, і тут вона видає-а можна я з тобою буду на ти, бо у мене пацан твого віку)
Ответ дляБарабасиха
Он растаял?
Несу добро людям• 09 мая в 22:28
Ответ дляЛіньки гуглить
Ось на аліку,копійки коштує
смешно будут те бубенчики на сосках возрастной груди
))
Малявка ще та• 09 мая в 22:30
Ответ дляНоворічна пальма
Ну колись ви також будете 50 років і повірте думка зміниться.
Малявка ще та• 09 мая в 22:35
Ответ дляНесу добро людям
))
Я молодша за автора на 6 років і не бачу жодних проблем ні в хвостах, ні в бубенчиках. ні в загалі будь чому в сексі що подобається! Що за комплекси???? В мене є навіть спеціальні сапоги на каблуках нннн-сантиметрів саме для сексу. Так я королевою себе в них почуваю. Ще й пліткою можу. Все в голові!!!!
ще ну можливо якось би невпевнено почувалася б з 20-25 років, бо вік моєї дитини, відчуття ’мамка’ було б, але різниця 40-50... ну камон....
Ну ниче се• 09 мая в 22:39
Ответ дляДжага Джага
Без світла не видно як влазить.Так не цікаво і не так збуджує.
Ви мужик?
Несу добро людям• 09 мая в 22:39
Ответ дляМалявка ще та
та я не про різницю в віці) і не про різну еротичну білизну) Можна що завгодно, що подобається.
Мене естетична складова хвилювала, груди з віком обвісають, і ті соски вже не там, де мали б бути, то навіщо на них ще бубєнчікі ліпити?)) Це ж просто кумедно, реально)
А так тіло вікове теж тіло, треба його приймати, то навіщо ці псевдоприкраси? Автор же не для настрою підбираю костюм, а щоб приховати недоліки.
Малявка ще та• 09 мая в 22:42
Ответ дляНесу добро людям
Ви так пишете наче автору 75+ я розумію що у всіх свої комплекси, але все нормально із сіськами у 50 років, не перебільшуйте.
Але якщо мова саме про 1 секс, ну тоді то просто не потрібно, бо для секс експериментів перший секс просто емоційно не підходить. Але не тому що це кумедно. Як на мене достатньо просто красивої білизни і розслабитися.
Дуже дуже вумна• 09 мая в 23:04
Много эротических корсетов продается... не знаю как в Украине сейчас... Но в США много красивых корсетов можно купить. Корсет во время секса можно не снимать....