КошкинДом• 10 мая 2025

Клиническая смерть и видения при ней - бредни или взгляд в потустороннее?

Мона_Лиса• 10 мая 2025
Ответ дляПушАпница
Колись лежали в онкології з дитиною.
В нашій палаті був хлопчик з бабусею, хлопчику було 4,5 роки.
Зупинка серця, тривала, біля 20 хв. Лікар спочатку в палаті намагалась реанімувати, чекали швидку бо реанімація в іншому корпусі, потім лікар дитину на руки і бігла сама в той корпус, поки підключили. Серце завели. Але всі лікарі говорили, що мозок за цей час вмирає і сенсу підтримувати серце немає.
Дитина була в реанімації тиждень і прийшла до тями. У дитини були метастази в мозок, вони після того пропали. Тоді цей випадок навіть по ТВ показували. Бігали лікарі, робили МРТ, приїжджали професори.

Коли хлопчика перевели в палату до нас знову він говорив, що бачив Чоловіка в білому, який не хотів його брати з собою і говорив, що його чекає бабуся.
Правда чи ні - дитині було 4 роки. Родина набожна, бабуся весь час поки дитина була в реанімації читала Біблію. І вночі теж, майже не спала і не їла.
Тобто образ Ісуса у дитини вдома скоріш за все на іконах, можливо в книжечках.

Але от таке було. Ми останній раз зустрічались на перевірках, коли хлопчику було років 12. Все було добре. Найдивніше що розумово теж.

А чи бачив він щось чи що то було - перевірити ніяк не можна.
У меня сын где-то в этом возрасте начал рассказывать, что было когда он родился, как лежал он в больнице, папа приносил ему молоко в больницу. Но самое интересное, что я кормила его грудью.))
Метелики на душі• 10 мая 2025
Ответ дляМамаша в бигудях
Если не секрет, у кого? И знал ли дед при жизни про эту ситуацию?
У матери, брат не мог простить ей, что в детстве она его отдала на воспитание своим родителям. Это сломало его(( он был самым умным и интеллектуально развитым человеком из всех кого я знаю в жизни, но путь он выбрал в никуда😢 он начал употреблять, угробил здоровье. Он проклинал мать всегда под дурью((
Там сложная была ситуация в семье, она не гулять ушла. У нее родился тяжело больной ребенок(его младший брат) и она не вывозила просто все.
Метелики на душі• 10 мая 2025
Ответ дляМамаша в бигудях
Дед умер до того как брат начал употреблять и начался этот ад.
tereska• 10 мая 2025
У батька була клінічна смерть, розповідав що нічого не чув і не бачив. Коли привели до тями, то не зрозумів що з ним сталося.
Я багато разів втрачала свідомість і абсолютно нічого я не бачила і не чула. Темнота і пустота, потім відходняк страшно неприємний.
Мамаша в бигудях• 10 мая 2025
Ответ дляМетелики на душі
Это поведение похоже на депрессию. А вообще очень жаль обоих, и того ребёнка, который больным родился тоже(
Отчебучкина• 11 мая 2025
Ответ дляПушАпница
Колись лежали в онкології з дитиною.

Спасибо за Вашу историю,я выше ролики скинула,там есть про Аниту Мурджани,у нее тоже метастазы прошли после клинической смерти,вернее после комы,стала она здорова.
Но то ролик,можно и придумать,а у Вас реальная история которую Вы видели вживую,может и правда тот ребенок,что то видел.
Не просто же метастазы исчезли,может его там наверху полечили
Есть фильм на реальных событиях.Чудеса с небес.
Тоже девочка там выздоровела,после клинической смерти.
Там лечат наверху энергетически и тогда тут человек быстрее выздоравливает,это в роликах о клинической смерти некотрые рассказывают.