Парасюха• 10 мая в 13:01
Чем человек, который не имеет денег и на всем экономит, отличается от жлоба?
Не любовница• 10 мая в 13:04
Жлоб не витрачає гроші, які в нього є. А жебрак може і хотів би витратити гроші, але в нього їх немає
З царем в голові• 10 мая в 13:06
Жлоб має гроші, але не витрачає їх часто. Причому не витрачає на інших, а не на себе любого))
Пам´ятаю була в нас така історія, що зустрічався друг успішний юрист з дівчиною на позиції секретаря ( молодше, звичайно)
У нього допустимо зп 5000 баксів, у неї 300.
Вона попросила помогти їй з водінням. То він сказав, що ОК, але щоб вона оплачувані йому бензин, щоб доїхати до неї і за всі заняття. Ось це жлоб. І він свідомо був готовий лише до таких стосунків. Оплачувати щось дівчині ні в його звичках
175см55кг19лет (она)• 10 мая в 13:07
Если б у этого человека появились деньги, он бы тратил их, жлоб не станет тратить лишнего, лучше отложит...
З царем в голові• 10 мая в 13:08
Ответ для175см55кг19лет (она)
Блін, інколи я жлоб))) зате з заначкою
175см55кг19лет (она)• 10 мая в 13:08
Ответ дляЗ царем в голові
Блін, інколи я жлоб))) зате з заначкою
Я тоже жлоб...
Слоник-тоник• 10 мая в 13:18
Тим, що у жлоба вагома фінподушка є, а в того, в кого немає грошей - немає заощаджень.
Бачу_майбутнє• 10 мая в 13:19
Блин, я жлоб. Не могу потратить всё, постоянно думаю, а вдруг останусь без работы. Лучше отложить, чем потратить в 0.
Слоник-тоник• 10 мая в 13:19
Ответ дляЗ царем в голові
Блін, інколи я жлоб))) зате з заначкою
Я теж, це класно.
Тут надолго• 10 мая в 13:21
В мене родич такий, казав, що економний, помер з заначкою 20000$, ну в нього в принципі все було для його комфортного життя, просто все бюджетне, дітям, онукам гроші давав, а купити собі цукерки червоний мак- жалів.
Не любовница• 10 мая в 13:26
Ответ дляЗ царем в голові
Блін, інколи я жлоб))) зате з заначкою
Ви хоч інколи свою заначко витрачаєте? Я маю на увазі накопичити, потім всю або майже всю витратити на щось бажане або глобальне, суттєве і потім знов накопичувати?
Мания-Величия• 10 мая в 14:15
Отличие в том, что жлоб никогда не будет на вас тратиться. А у бедного финансовая ситуация может измениться. И он не будет жалеть денег на близких.
З царем в голові• 10 мая в 14:26
Ответ дляНе любовница
Так. Змінила свою однушку на двушку. Зробила ремонт і купила нові меблі.
Тепер збираю або на нове житло або на авто. Авто не сильно мені треба, бо у чоловіка є дорога іномарка з салону. Возить мене він + я працюю дистанційно вже 3 роки. Немає куди їздити особливо
Не любовница• 10 мая в 14:28
Ответ дляЗ царем в голові
Тоді ви не жлоб. Жлоб взагалі не витрачає. А у вас накопичення з певними планами, з метою
З царем в голові• 10 мая в 14:31
Ответ дляНе любовница
Зараз накопичую не на щось конкретно. А просто щоб було) квартира- машина, то просто як глобальний орієнтир.
Така людина і таке виховання.
Але і витрачаю періодами немало. В мене дорогий одяг ( по акціям звісно), хороша ювелірка і пару раз в житті розкошелилася на відпустку в екзотиці.
Але є такі колеги з зарплатою як у мене, або вище, то все в 0 десятиліттями йде на дорогі ресторани, відпочинок, подорожі, шмотки, взуття. Особливо дивно, що це чоловіки. Але там формат ’ інста’
Така людина і таке виховання.