я Кукарача• 10 мая 2025

не можу вирішити задачу для 3 класу(( help

дитина просить допомогти, а я не розумію((( допоможіть будь ласка
ИМХОля• 10 мая 2025
Ответ дляГейТуда
ви свій варіант взагалі бачили?
50=у=2х
це старе покоління?
А что не так?
мимозка• 10 мая 2025
Ответ дляПліснявілий сир
Позначимо кількість монет номіналом 25 копійок як xx, а кількість монет номіналом 50 копійок — як yy.
Маємо дві умови:

Загальна кількість монет: x+y=75x + y = 75

Загальна сума (в копійках): 25x+50y=250025x + 50y = 2500
(Оскільки 25 грн = 2500 коп)
Поділимо другу рівність на 25 для спрощення: x+2y=100x + 2y = 100
Тепер маємо систему: {x+y=75x+2y=100\begin{cases} x + y = 75 \\ x + 2y = 100 \end{cases}
Віднімемо перше рівняння з другого: (x+2y)−(x+y)=100−75y=25(x + 2y) - (x + y) = 100 - 75 \\ y = 25
Підставимо y=25y = 25 в перше рівняння: x+25=75⇒x=50x + 25 = 75 \Rightarrow x = 50
Відповідь:
Монет по 25 копійок — 50 штук, по 50 копійок — 25 штук.
Хочеш, щоб я оформив це як задачу для учнів із поясненням?
Так не рахують у третьому класі.
Куколка-мяуколка• 10 мая 2025
А я у чата спитала не розвʼязок, а щоб дав задачі за 3 клас з таким номером, і невже, таких задач за 3 клас він не знайшов)
А автор не знає автора підручника
ГейТуда• 10 мая 2025
Ответ дляИМХОля
А что не так?
напевно, те, що ви змішали у одну купу кількість монет і їх номінал, це максимально не розумно
ЗновЗдоров• 10 мая 2025
Метод підбору
автор я Кукарача • 10 мая 2025
Ответ дляКуколка-мяуколка
Коли пізніше, коли тема в топ вийде?)
осень харашо• 10 мая 2025
Ось, як чат GPT розв´язує це завдання без x та y
Куколка-мяуколка• 10 мая 2025
Ответ дляя Кукарача
фото
Гдз важко було знайти?)
ИМХОля• 10 мая 2025
Ответ дляСокодавка ще та
це - та ’найкраща освіта’, не те що в тих європах
Еще раз, вы не умеете решать задачи через х и у? В Европе программа от нашей на несколько лет отстает. Так что зря вы на нее молитесь, но это от недостатка самоуважения, уже ничего не поможет.
ЛижТолько• 10 мая 2025
Ответ дляПліснявілий сир
Маємо дві умови:

(Оскільки 25 грн = 2500 коп)
Відповідь:
Не гоните,это ж третьий класс. Метод подбора нужен и несколько вариантов ответа здесь возможно
Злюка-закусюка• 10 мая 2025
Х+2у = 100
Х = 100 -2y
100-2у + у =75
У = 25
Х = 100-50 =50
ИМХОля• 10 мая 2025
Ответ дляГейТуда
Так дальше подставляйте под сумму и решайте. Или надо было все решение расписывать?) Не ожидала, что столько тупых и им непонятно дальнейшее решение.
Админко• 10 мая 2025
Ответ дляГейТуда
рівняння x25+y50=2500
x+y=75
3 клас? Рівняння з 2 змінними?
ГейТуда• 10 мая 2025
Ответ дляИМХОля
ви взагалі не розумієте нічого. Що таке у вас х і у?
Olga_72• 10 мая 2025
по 25 копійок повинно бути кратним 4. 50 повинно бути кратним 2. 75 не ділиться без остатка ні на 4, ні на 2, тому задача не має рішення.
ГейТуда• 10 мая 2025
Ответ дляИМХОля
25 копеек сделайте x, а 50=у=2х
x у вас це штуки, кількість монет
а 50 - це номінал, копійки
ви рівняєте штуки до копійок
ви тупа як пробка
Olga_72• 10 мая 2025
Кратне також в 5 класі, не в 3.
Думаю що тут не Х, Y. А все ж таки логіка. Бо це ж тільки 3 клас.
автор я Кукарача • 10 мая 2025
Ответ дляосень харашо
Ваша відповідь вірна!!! дізналась у вчителькі, ніяких х та у не вивчали ще
Olga_72• 10 мая 2025
Ответ дляя Кукарача
Дуже дивна вірна відповідь. Бо тут рішення з 7 дій, ще й підбір. Математика 3 клас по програмі містить завдання тільки на 3-4 дії. Аж ніяк не 7 дій.
автор я Кукарача • 10 мая 2025
Ответ дляOlga_72
мені теж складно, я навіть пояснити не можу дитині, але що є, то є
Хата на мати• 10 мая 2025
Всі, хто вирішує через систему рівнянь, молодці але діти у 3му класі ще не знають системи рівнянь! Це розв´язуються методом підбору, довгим і нудним.
Olga_72• 10 мая 2025
Ответ дляя Кукарача
Якщо б моїй дитині дали таке олімпіадне завдання, то я б не напрягала. Сенс такого завдання? Якщо б просто підбирати без загальної кількості монет, то це життева ситуація. А так це зовсім не життева задача, що дитина сама не вирішить.
Olga_72• 10 мая 2025
Ответ дляИМХОля
А что не так?
3-й клас. Вони не вчили переменні