Вишня на торті• 10 мая 2025

У Польщі війна на носі, навіщо там квартири купувати, якщо в Іспанію поляки

втікають від війни?І чи врятує та Іспанія усіх ,як роботи нема..
младокошкина• 10 мая 2025
Шо, опять?
Силиконочка• 10 мая 2025
доминиканка чи як там її, вже під анонімом
СкрипяСердцем• 10 мая 2025
Поляки в курсі?
Педиатор_я• 10 мая 2025
Хто не вірить в війну в Європі? Поставте лайк.
В мене вже враження, що я одна не вірю.
Тільки Україні пороблено, всі інші витягли щасливий білет
Плакулька• 10 мая 2025
Маня, как же ты зае....ла
Зараз на дієті• 10 мая 2025
Маня, отдохни, черезмерная активность вредна для неокрепшего ума.
Плакулька• 10 мая 2025
Ответ дляПедиатор_я
В мене вже враження, що я одна не вірю.
Никто не верит. Поэтому маня и разганяет
Силиконочка• 10 мая 2025
про арєшнік встигаєш писати?
Наполеон Бонапарт• 10 мая 2025
Так, а хто купує? Щось не зрозуміла
НаБалКоніХодять• 10 мая 2025
Никакой войны там не будет, будет так как есть,в Украине воевать бесконечно, ну и Литва, Латвия под вопросом, Молдова. Вчера в молдове митинг был, большой, на машинах, там много топят за рф.
Сладко-соленая• 10 мая 2025
Ну в Україні ж купують араби житло, то чому тоді українцям в Польщі не купувати?
Силиконочка• 10 мая 2025
Ответ дляНаБалКоніХодять
в Молдові щотижня ці мітинги, по 300 леїв гонорар
багато-багато років
ще до початку повномасштабки
Крим мій• 10 мая 2025
Манька, ти дістала. Поляки вже все скупили ще в минулому році, а до тебе як до жирафи
НаБалКоніХодять• 10 мая 2025
Ответ дляСиликоночка
про арєшнік встигаєш писати?
Все успели, везде, особенно прогнозы видяших на 9 мая, всё будут бомбить и орешником или какой-то другой называли, и хрещатик особенно та волхва берлинская чудо-юдо
Ку ка ку ка ку• 10 мая 2025
На якому носі?
Зовсім кацапня здуріла?
У своїх вологих фантазіях вже весь світ окупували, а газ ще не у всі дєрєвні кацапстану провели.
Ох і ущербна нація🤦🏽‍♀️
МеняАЖтрусит• 10 мая 2025
не заздріть, а працюйте , щоб і вам десь світило мешкання купити
автор Вишня на торті • 10 мая 2025
Поляки готуються до війни
Деловитая• 10 мая 2025
Ответ дляСкрипяСердцем
Поляки в курсі?
поляки не в курсі, вони ще багато хто у відпусках на маювках)))
Деловитая• 10 мая 2025
Ответ дляЗараз на дієті
яке ’отдохні’, а синка-ухилянта хто буде утримувати за кордоном?
Деловитая• 10 мая 2025
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Так, а хто купує? Щось не зрозуміла
як хто? українці. котрі по версії порадниць ’одні ніщеброди, уєхалі тє, котріє нічєво нє імєлі в Украінє’
Наполеон Бонапарт• 10 мая 2025
Ответ дляДеловитая
Зрозуміла 😂
автор Вишня на торті • 10 мая 2025
Лукашенко вчора і раніше путін з медведєвим сто раз казали,що війною підуть на польщу і прибалтів.путін по 2 тис ракет в місяць клепає і стягу.ться війська до кордонів
автор Вишня на торті • 10 мая 2025
Не читайте методички,а міжнародні новини,що заявляють диктатори і шо робиться у країнах Балтики і Польщі на кордонах
Деловитая• 10 мая 2025
Ответ дляВишня на торті
Поляки готуються до війни
і молодці, хочеш миру - готуйся до війни. не те що наші зелені рашолизи, котрі в малороській нірвані бачили ’мір в глазах путіна’
автор Вишня на торті • 10 мая 2025
Поляки втікають,хто на захід країни,хто в Іспанії
автор Вишня на торті • 10 мая 2025
Ответ дляДеловитая
Розкажіть як прибалти втримають 150 ти тисячне військо росіянсько-корейське
Деловитая• 10 мая 2025
Ответ дляВишня на торті
маня, не тужся)))) як напишеш без аноніма, я тобі навіть звідси фото скину як ’втікають’)))
Зараз на дієті• 10 мая 2025
Сегодня Краков по марафону показывали, ни одного поляка на улице нет, одни украинцы. А в Испании аэропорты парализованы, поляки на взлетной полосе аж за шасси хватаются, так хотят с Польши свалить.
Зараз на дієті• 10 мая 2025
Ответ дляДеловитая
Нужно жаловаться на тему, чтобы доминиканике анонимный бан дали, тогда это овно заблочить можно, тем ее не будет видно.
Позитивна• 10 мая 2025
Лілу, випийте вже заспокійливе, нічого не буде з тою Польшею, то тільки у ваших фантазіях поляки в Іспанію тікають