Кумася• Изменено 10 мая 2025
Сайт хто може зробити? До кого можна звернутись?
Це якась дурня
Звернулась до одного знайомого, він зробив сайт, але вигляд не сучасний, з телефона якщо дивитись головна сторінка половина відрізане фото
На компі повне фото
Я дивлюсь зараз роблять сторінки шоб вниз гортати, і швидко ознайомитись, а не оце мільйон кнопок і рубрик
Заплатила йому 10000 грн і реально якесь жлобство
На компі повне фото
Ответ дляmavka.cy
там в подарунок конструктор сайтів
і я щось думаю, що з ним не потрібно розбиратись 3 місяці
Шо ви несеться тут взагалі. Ви ,якщо такий же самий чайник,як і автор, то краще мовчали б і читали,що люди пишуть. До чого тут конструктор в подарунок, якщо автору ви сказали щ,що на вордпрес треба хостинг, а тут типа ні.чиї слова??
краще не позорся порадниця. А автор зі своїми навичками і в конструкторів потєряшку зловить. Не хоче , щоб я дав перевірену людину за пів тої ціни, то хай слухає від чайників поради ще місяць брєдові
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3715307#909... слова:https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3715307#909...
Ответ дляМаТраСы
Що за пафосність людей чайниками обзивати
Ви вже не чайник, крутий спец? розумієте покроково як сайт автора перенести на вордпрес?
Ответ дляМаТраСы
Так ,двічі робили. А чайникам,які брєд несуть краще роток прикрити) тільки путаєш людину да і несеш фігню
Ви мене не знаєте, щоб стверджувати чайник я чи ні
Враховуючи стиль вашого спілкування, з вами краще діла взагалі не мати. Ні в сайтах, ні в матрасах
Піду я з теми. мені не потрібне ні ваше хамство, ні міряння професіоналізмом в створенні сайтів.
Та й автору це не потрібно
Ответ дляmavka.cy
Та й автору це не потрібно
Багато втратили)))гам дуже важлива ваша думка.всього доброго. Гарної дороги. Вибачайте за прямоту