Ласую колобками• 10 мая в 20:06

Київ, у вас зараз холодно в квартирах?

ДеньгиНеСдаю• 10 мая в 20:07
Не жарко)
автор Ласую колобками • 10 мая в 20:07
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Не жарко)
У мене 19 і це ппц ях холодно
всегдаДаДа• 10 мая в 20:08
22.3-сталінка,на кухні 25
ГейТуда• 10 мая в 20:09
Да, холодно. Даже болеем. Включили кондиционер. И воды нет горячей, включили бойлер.
Катрінн• 10 мая в 20:14
прям сыро,но спасают теплые полы
СирОжино пирОжино• 10 мая в 20:15
Тепло
Акуна_Матата• 10 мая в 20:15
ні, 22 градуси. Новобудова.Провітрюємо. Але зранку в кухні, де багато вікон - то холоднувато.
Я така бойова• 10 мая в 20:18
Так. Вчора кондер вмикала на обігрів. Де теплоооо? ((
СкокоМнеДадите• 10 мая в 20:19
Нормально. Вночі прохолодніше, дістала знову теплі ковдри. Теплу підлогу вирішила не вмикати, бо ще за минулий місяць не сплатила.
Латексне альтер ЕГО• 10 мая в 20:19
Ответ дляЛасую колобками
У мене 19 і це ппц ях холодно
20,8 показывает.
Натянула флисовый костюм, уже была его постирала и спрятала до осени )
Латексне альтер ЕГО• 10 мая в 20:20
Ответ дляЯ така бойова
Скоро будет 45 как обещают, еще скучать за прохладой будем
Я така бойова• 10 мая в 20:21
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Мені спека норм) Холоди ненавиджу
автор Ласую колобками • 10 мая в 20:21
Ответ дляЯ така бойова
Мені спека норм) Холоди ненавиджу
І я, я зараз в двох носках і двох штанах😭 і мені холоднооооо
Красота неземная• 10 мая в 20:27
19. Если б эта зима была, то норм. Но в середине мая хочется уже тепла
Я только за!• 10 мая в 20:27
холодно, 17 -18. відчувається шо ще холодніше бо вологість піднялась до 70%
Задираю носа• 10 мая в 20:31
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Та скорей бы, в квартире холодно и сыро. И это с 20 марта, блин, морозы были, отключили отопление. Мы мерзли, болели, а какое-то падло нагребло как всегда.
ИзЮмрудная• 10 мая в 20:37
Ответ дляЛасую колобками
У мене 19 і це ппц ях холодно
Не ходите в шортах.
У меня тоже +19.
Одета нормально, не холодно
автор Ласую колобками • 10 мая в 20:38
Ответ дляИзЮмрудная
Не ходите в шортах.
У меня тоже +19.
Одета нормально, не холодно
Я не хожу в шортах
Ну шо не так?• 10 мая в 20:42
21. Старый дом, ничего не включаем для обогрева
Акуна_Матата• 10 мая в 21:19
Ответ дляЛасую колобками
тонкі носки, тонкі спорт.штани без начьосів, футболка - голі руки. Чоловік - світер під горло, цупкі спорт.штани, шерстяні носки. Дитина - футболка і джинсові шорти - голі ноги і тонкі носки.
автор Ласую колобками • 10 мая в 21:20
Ответ дляАкуна_Матата
До чоловіка питань немає🤣
Акуна_Матата• 10 мая в 21:27
Ответ дляЛасую колобками
До чоловіка питань немає🤣
він у футболці вдома ходить лише при +30+35 на вулиці. Але коли мерзне - ходить в 2-х світерах. Коли жили в квартирі в панельному будинку, і трохи утепленій від вулиці 5 см пінопласту. - то холодно було капеь. Ось це демісезоння. Коли купляли в панельці - 15 жовтня - в мене там ноги примерзли до підлоги через узуті черевики. Вам вірю, але ось в новобудовах - як термодім - тримає температуру. Через 2 тижні +5 +10 - упаде до 18. Нас пізніше ніж місто підключають на 2 тижні. В березні з мінусом надворі кондьором топимо цілу ніч.
Позитивна• 13 мая в 20:15
+15, 1 поверх,панелька
Включаю обігрівач