Конфиденциальность• 10 мая 2025
Хронический тонзилит
Как у ваших деток выглядит горло при таком диагнозе, увеличенные миндалины, обязательно ли присутствуют пробки при таком? Лечите постоянно, с перерывами или не делаете ничего?
Снежнакомка• 10 мая 2025
Хронічний тонзиліт у більшої половини людства. Коли період частих хвороб, то мигдалики збільшуються, буває, що дуже сильно. Коли є пробки, то ходимо на промивання мигдаликів курсом. Це допомагає на кілька років.
Конфиденциальность
• 10 мая 2025
Ответ дляСнежнакомка
Зрозуміло, дякую! У дитини не було пробок, але мигдалики знов збільшені і виставили такий діагноз, тому я якось заплуталась, чи вірно.
Снежнакомка• 10 мая 2025
Ответ дляКонфиденциальность
Хронічний тонзиліт ставлять всім. А гострий тонзиліт - це бактеріальна інфекція.
Ду да ду да ду• 10 мая 2025
10 днів курс тубус кварца мені добре допомогло.
Ще круто допомагає полоскати горло на 1 стак води чайна ложка солі, чайна соди і 1 крапля йоду.
Вапщета• 10 мая 2025
Ответ дляСнежнакомка
А почему всем ставят, подскажите.
Снежнакомка• 10 мая 2025
Ответ дляВапщета
А почему всем ставят, подскажите.
Тому що всі хворіли тонзилітом по купу разів і якщо немає виражених симптомів як при ангіні (це і є гострий тонзиліт), то пишуть хронічний тонзиліт.
Форс мажор• 10 мая 2025
Промивання мигдалин+ 10 процедур тубус кварц +10 ультразвук на мигдалини.
Весною і восени курсом місяць тонзілотрен.
І , що б не казали, якщо нема ангін, то краще мигдалки зберегти .
Мамі видаляли, із 50 років почались часті бронхіти , бо нема мигдалин і інфекція летись відразу до бронхів.
Вапщета• 10 мая 2025
Ответ дляСнежнакомка
Буду знать, спасибо 🙏
Злива інформації• 10 мая 2025
Донька страждала сильно. В 19 років видалили і забули про цей жах.
Я Вас не боюся• 10 мая 2025
Ответ дляВапщета
А почему всем ставят, подскажите.
Тонзиллит это стрептококк. Чаще всего его загоняют в хронику неправильным лечением. Неправильно назначают антибиотикотерапию, неправильно подбирают.
Нічого вдягти• 10 мая 2025
у меня біли пробки в детстве. Гланды не сильно увеличены. Стала нормально жить только когда вырвали гланды.
Нічого вдягти• 10 мая 2025
Ответ дляФорс мажор
нічого нікуди не летить. Навпаки тепер ніколи нема бронхітів, бо нема інфекции постійної, як з гландами.
Форс мажор• 11 мая 2025
Ответ дляНічого вдягти
Мамі за 50 почались проблеми.
До цього була задоволена .
Прочитайте ще дослідження. Згідно з новими даними, видалення гландів може сприяти розвитку цукрового діабету.
Нікого не переконую, кожен сам вирішує.
До цього була задоволена .
Нікого не переконую, кожен сам вирішує.
Нічого вдягти• 11 мая 2025
Ответ дляФорс мажор
Мамі за 50 почались проблеми.
До цього була задоволена .
Нікого не переконую, кожен сам вирішує.
До цього була задоволена .
Нікого не переконую, кожен сам вирішує.
Я думаю проблеми не із-за того, що гландів нема. Вік бере своє