Разгуляшка• 10 мая в 22:09
Як Вам образ?
Для фото
Перемелица• 10 мая в 23:35
Ответ дляРазгуляшка
Чому?
Банально і не врівноважено - узагальнене natural white пальто, до нього перші під руку попавші штани (надто темні), перші під руку попавші боти (чорні! Катастрофа!), якась невиразна взагалі чорна торба. Тю. Це взагалі ніхто не чим і не над чим не думав (крім торби). Такий собі ейч-енд-ем образ. Тоскно в кольорі, невірно в контрастах і акцентах. Тоска, нудьга.
Анти-анонім• 10 мая в 23:54
Дівчина симпатична. Навіть більше до вродливої. Виглядає значно старшою. І одягатися ще не навчилася) або просто невдалий дешевий одяг.
Погоджуся, що образу немає.
Все максимально просте і бюджетне.
Але в 28 це ще норм) єдине, що дуже незадоволена. Так заміж не вийти
Погоджуся, що образу немає.
Все максимально просте і бюджетне.