ВільнаНазавжди• 10 мая 2025

Идиотизм, в мае такая погода

Королева краси• 10 мая 2025
В моем детстве все время такой май и июнь был. И сиренью и каштанами мы любовались на день Киева, не раньше. И липа была в своем расцвете в июле.
Xвостокрутелка• 10 мая 2025
В Карпатах сніг
ТАЗератти• 10 мая 2025
Ответ дляДжага Джага
Війна зробила багато викидів але те що дибілоїди які керують Світом знищували і природу і людей,то це взагалі ніякому здоровому глузду не піддається.Це ж кончені дегенерати.Довели планету до занепаду і до глобального потепління чи похолодання своїми руками і кажуть що воно саме зробилося.Дегенерати та й годі.Спалити половину легень планети?що хочуть зробити з планетою чи до чого її готують?
Кто их может убрать? Уже пора.
любименькая• 10 мая 2025
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
И мне очень даже. Пытаюсь надышаться перед летним будущим трешем
І мені нормально. Дістала улюблені носочки, теплу піжаму, купила пів кіло цукерок улюблених, чаї ганяю з м´ятою. Нічого страшного не відбувається. Страшне - це війна.
А погода, то дрібниці.
Джага Джага• 10 мая 2025
Ответ дляТАЗератти
Кто их может убрать? Уже пора.
Як показує історія їх ніхто не убере.Але вони головне зло на землі.Хоча,і без них зла вистачає.В нас замкнутий круг.Але маю так думку що цивілізація людства можливо котиться до свого логічного завершення.
Вакцениро Вона• 10 мая 2025
Да потому что Конец Света
Вакцениро Вона• 10 мая 2025
Ответ дляMs. Скромность
Кто ’они’?
Рептилоиды
Слоник-тоник• 10 мая 2025
Зиму перезимовали , перезимуем и лето
Освічую темряву• 10 мая 2025
Мені кайф погода. Вдягнула штани, куртку. Свіжість. Сонце в голову не пече.
Джага Джага• 10 мая 2025
Ответ дляВакцениро Вона
Да потому что Конец Света
Думаю що жадность фраєра таки погубить.
Джага Джага• 10 мая 2025
Ответ дляОсвічую темряву
А спідничку що б хлопці оглядалися не хош вдягнуть?
Джага Джага• 10 мая 2025
Ответ дляВакцениро Вона
Рептилоиды
Ні,ніякі не рептилоїди.А ті хто керують Світом,декілька великих гравців,довели планету до занепаду а цивілізацію до зникнення.Оті дибіли що керують планетою і в чиїх руках сконцентровано найбільша кількість ресурсів.
Пушка заряджена• 10 мая 2025
Ответ дляMs. Скромность
Кто ’они’?
Рептилоіди
Самохвалова• 10 мая 2025
Ответ дляSo_so
Я включила отопление, у меня такая холодина в квартире, у ребенка 16 градусов без отопления.
То же самое, включила опалення
Вакцениро Вона• 11 мая 2025
Ответ дляДжага Джага
Вы имеете ввиду людей с властью ? Что де они сделали для этого ?
Джага Джага• 11 мая 2025
Ответ дляВакцениро Вона
Я там писав з початку є повідомлення моє там написано про штучні лісові пожежі,якими спалили понад 50% всіх лісових насаджень на планеті.Читайте там все розписано.Це все було зроблено спеціально і не було випадковістю.Просто ви цього не помітили бо вас відволікали ковідом в той час.
Вакцениро Вона• 11 мая 2025
Ответ дляДжага Джага
Я прочла . А зачем они это делают и сжигают леса меняя тем самым климат, есть предположения ?