Барабасиха• 10 мая 2025
Які ціни на клінінг квартири 65 м в Києві?
Диве жінка 64 роки, не справляється нормально прибрати. На яку ціну треба розраховувати, якщо 3 кімнатна і в кухні треба мити все: холодильник, шкафи перебрати, посуд, підлогу, стіл, туалет і ванна. там посуд в Лепі, кіт в хаті, багато шерсті на ковдрі і на дивані.
Ворожу на каві• 10 мая 2025
Це треба шукати людину, яка займається прибиранням і домовлятися. Бо кнінінгова компанія вам за кожну шафу порахує
Барабасиха
• 11 мая 2025
Ответ дляТушьмушьнюшь
Одноразове генеральне прибирання чи щотижневе підтримуюче?
Одноразове
дякую аж підскакую• 11 мая 2025
Ответ дляБарабасиха
Одноразове
Не новострой?
Мы платили 10к за 95 кв