Баба_Воля• 11 мая 2025
В школе нет 10-11 классов, а ребенок не хочет дальше учиться
Ситуация банальная : знакомые столкнулись с реформой , при которой школа не набирает 10-11 классы. Ребенок никогда не учился хорошо, а тут просто встал на дыбы, в колледж не пойду, в другую школу тем более. Кто сталкивался с такой ситуацией? Можно не поступать после 9 вообще никуда? Вроде по законам должно быть среднее образование?
Вкаблучках• 11 мая 2025
Ответ для-Ань-
Проблема в тому, що ми не знаємо свої права і не вміємо їх відстоювати.
Але ж людей протилежної статі приймають! А хлопцям показують тільки 1 шлях, тільки через ТЦК. Якби дівчатам сказали, що магістратура тільки через секс з ректором, то дівчата (і їх батьки) шукали б інший шлях і знайшли б.
Почитайте про ’настолки’ ректора КНУ бугрова, щоб дізнатися краще про дівчат (не лише студенток, а і викладачок, до речі) :)
Мати тріля• 11 мая 2025
Ответ дляДиректор Пляжу
візьмуть, з дозволу батьків. Законодавчо це передбачено
А навіщо роботодавцю цей гемор? Якщо він на це місце спокійно візьме повнолітнього?
Ваша прЭлесть• 11 мая 2025
Ответ дляВсех анонимов аноним
Так а що він думає далі собі?)
P.S. візьмуть
Студенти працюють
Навіть листівки роздавати
P.S. візьмуть
Студенти працюють
Навіть листівки роздавати
Студенти. Перший курс це, в основному, повнолітні люди
Замріяна• 12 мая 2025
Ответ дляБаба_Воля
Вы можете подсказать конкретно в этой ситуации, в чём будет выражено наказание для родителей ? В законе прописано только то, что образование среднее обязательное. Ни про штрафы, ни про тем более лишение прав я не нашла. Буду вам признательна за более конкретную информацию
Да кому этот ленивый лоб всрался. Никто в нашей стране не лишает родительских прав за это. Посмотрите какое количество детей живут в неблагополучных семьях, у алккашей и соц.службам пох, а тут прям возьмутся за петю васечкина, который полное образование получать не хочет🤣
Всех анонимов аноним• 12 мая 2025
Ответ дляВаша прЭлесть
Слухайте, я вчилася з 15 років і не треба мені розказувати. Бачила як однокурсники заробляють на життя і сама знала як це трудом та/або розумом це робити.
Баба_Воля
• 12 мая 2025
Всем спасибо за комментарии, по делу и не очень ) Информация получена, мнения услышаны) Очень рада, что вокруг столько много хороших мам , которые правильно воспитывают своих детей)
Всем хорошего дня.
Ваша прЭлесть• 12 мая 2025
Ответ дляВсех анонимов аноним
А я жила в забитому селі, і бачила, як мої розумні і здібні однокласники не могли вступити до вишу, бо а батьків грошей немає. Тож те, що ви з хорошої родини чи мали можливість жити в тому місті, де вчились у батьків на шиї, не робить вас унікальною. Я така ж сама, і в собі освіту було вкладено як на той час багато грошей. Просто я за це вдячна батькам і розумію, що так було (і є) не у всіх. А вам корона заважає головою прикрутити в сторони, видать, що далі носа не видно
Всех анонимов аноним• 12 мая 2025
Ответ дляВаша прЭлесть
А ви не переходьте на особистості. Чи я вам десь написала з якого я міста великого чи маленького? Можливість заробити є всюди, якщо людина має бажання. І так, були у нас хлопці, які заробляли гроші на оплату навчання собі, трудилися і заробили вкладом в навчання собі можливість переводи на бюджет. Якщо що, він із села і взимку під куртку футболку одягав, бо грошей на светр не було. Зараз на чудовій посаді, але проявив себе ще в студентські роки , років з 15
Тому оці ваші вирази про корону і далі носа це все відмазки для лінивих
Хто хоче, шукає можливість, інші причину