осень харашо• 11 мая 2025

Чи важко з андроїда перейти на айфон?

Що вам зручніше в користуванні?
МатьЧасть• 11 мая 2025
Мне Андроид.
Потужна махіна• 11 мая 2025
Тиждень щоб звикнути, нічого важкого
Малявка ще та• 11 мая 2025
Андроид удобнее, но перейти несложно, но некоторые моменты продолжают бесить.)
Забагаловка• 11 мая 2025
Не сложно. Мне после айфона андроиды неудобные. Но не критично, думаю за пару недель привыкла бы.
ХикориДикори• 11 мая 2025
Так и не перешла, попробовала, мне удобнее мой телефон на андроиде
Зроблено у 80-х• 11 мая 2025
Очень трудно, практически невозможно. Нужно весь жизненный опыт до заводских настроек сбрасывать.
Як ухурделю• 11 мая 2025
Не важко. Трохи підбішує на айфоні клавіатура і редагування написаного, а в усьому іншому норм.
Твердая валюта• 11 мая 2025
У меня всегда личные телефоны были айфонами.
Рабочие - андроиды.
Мне андроид даже удобнее.
Аноним ФЕЯ• 11 мая 2025
Перейшла на айфон,но потом снова перешла на андроид. Намного удобнее.ну те айфоны,не мое
Баба Йога• 11 мая 2025
По власним спостереженням-нереально,вони різні і ті в кого андроїд на ньому залишаються і навпаки.
ПриснитсяЖЕ• 11 мая 2025
Були андроїди, купила 7+ і ходила з ним пару років, так і не було зручно. Знову повернулась до самсунга.
Минулого року купила 15 про Макс - ідеально.

Зараз у мене два телефони і айфон і самсунг. Не відчуваю різниці
Як ухурделю• 11 мая 2025
Ответ дляБаба Йога
На андроїдах залишаються не тому що нереально чи складно комусь там перейти на іОs , а тому, що не вистачає коштів купити айфон.
Нетутешня• 11 мая 2025
Двічі пробувала з айфонів перейти на андроїд, мені не сподобалось
Айфон зручніше, так що переходьте
Несу пургу• 11 мая 2025
Ответ дляЯк ухурделю
Мені подарували айфон після андроїда. Промучилася з ним півроку десь і віддала чоловікові. Незручно мені. Перейти нескладно, але андроїд якийсь більш раціональний, айфон бісив весь час.
Дама с собачкой• 11 мая 2025
Ответ дляЯк ухурделю
Точно-точно. Нищеброды. Айфон они купить не могут. Вообще, лучше без телефона тогда ходить.
НеВРотик• 11 мая 2025
Кажуть, що андроїд легше в користуванні. Вже давно ним не користувалася, тому нічого не скажу. Я думаю це діло смаку. Комусь подобається мерс а комусь BMW. Що реально бісить, так це виправлення на клавіатурі, але можна змінити налаштування
tereska• 11 мая 2025
Легко все перенести та звикнути, але різницю ви відчуєте одразу. Свʼятий Андроїд, а не це нєчто…
Навіть в самому дешевенькому Андроїді є занадто багато зручних функцій та настройок, а тут будете користуватись лише тим, що є(((
Звук та фото/відео тут кращі, хоча камера в Самсунг С24 ультра набагато краща ніж в моєму 16 про макс(((
Коротше, повний факап мого вибору.
Напланетянка• 11 мая 2025
мы как-то так незаметно всей семьей перешли на айфон, даже дедушка)) недавно взяла в руки андроид, нет, не вернусь к нему
Женщинас• 11 мая 2025
Кому як. Особисто мені не зручно і дорого. В андроїді у мене мінімум додатків, вони безкоштовні. Айфон весь час пропонував щось купити. Повернулась на андроїд, мене влаштовує. Тим більше, що на айфоні я так і не змогла поставити потрібну мелодію на дзвінок і коли дзвонив на вулиці, я його не впізнавала.
Всміхайлик• 11 мая 2025
Ответ дляЯк ухурделю
А как же приверженцы флагманских самсунгов s серии, они в одну цену с айфоном)) не в деньгах дело, а в удобстве.
Донька подруги• 11 мая 2025
Користуюсь без проблем і тим і іншим.Але Андроїд зручніше.