Дівчата, замовила дану кухню у кольорі антрацит матову. Тепер сумніваюся... Боюся,що на ній буде видно розводи та відбитки пальців.До завтра є час змінити рішення по кольору. Може хтось є власником цієї кухні, напишіть якого кольору брали і як вона у догляді
Морожена_курка• 11 мая 2025
У мене зараз тимчасова антрацитова, з ДСП плити, то не видно нічого, навіть пилу
ЗдесяЯ• 11 мая 2025
любые следы прекрасно убираются влажными салфетками Домол - хоть дсп, хоть двп
Пишущаяся• 11 мая 2025
У мене частина кухні в кольорі антацит, з дорогих матеріалів, то це реально гемор. Раджу вам передумати
from Ukraine• 11 мая 2025
Ответ дляПьяная вишня
На любой бюджетной видны следы
на любій, навіть найдорожчій, видно сліди, особливо темного кольору і лянцевій. Проста фізика шкільної програми