Не пириживай• 01 мая 2025

Допоможіть з вибором ручки до кухні… не можу ніяк визначитись

Яку форму обрати на верхні шафки?
Дякую
Глаголиця• 01 мая 2025
Яку легко буде мити. Оту з насічками ви не відмиєте ніколи
Тут надолго• 01 мая 2025
те об которые руки бить не будете при мойке шкафов. смотрите на концы ручки.
Глаголиця• 01 мая 2025
Ще й біла кухня. А-а-а!
Бабка-ежика• 01 мая 2025
вообще ручки не делать
Дуб береза• 01 мая 2025
А які ручки у вас в нижніх шафках?
Неместная Я• 01 мая 2025
Гладенькі в сріблі
автор Не пириживай • 01 мая 2025
Ответ дляБабка-ежика
вообще ручки не делать
Бабка-ежика• 01 мая 2025
Ответ дляНе пириживай
фото
очень неудачные ручки, как их мыть
dulenok• 01 мая 2025
длинную форму, но с гладкой поверхностью
Малая еще та• 01 мая 2025
Не нравятся эти
парИла я парИла• 01 мая 2025
Ответ дляНе пириживай
фото
Вони гарні, але я уявляю, як доведеться їх щотижня щіткою драїть від жиру та інших забруднень. Подумайте над гладенькими ручками.
Говорю відверто• 01 мая 2025
Ну куди там золоті вам, плитка сірувата. Такі ручки ще й будуть вам незручні, помити нереально. В мене подібна кухня до вашої, ручки чорні поставила.
Карамелька• 01 мая 2025
Як ви їх мити будете?
З родзинкою• 01 мая 2025
З цих ніяка
Чарівне зіллячко• 01 мая 2025
Ответ дляНе пириживай
фото
смотрю напильник вам покоя не дает, несмотря на советы)))
Анонім Секретар• 01 мая 2025
В мене подібна кухня. Куди ви дивитеся на золотий колір? Ви хиба не бачите, що сюди пасує виключно сріблястий або чорний, якщо будуть додаткові чорні аксесуари. По-друге, ручка має бути гладка і спроста за дизайном. Ви ж бачите, що у вас проста кухня типу лофт? Такий стиль передбачає мінімалізм, а ви хочете натулити туди золоту різьбу))
В мене на такій кухні тонкі, прості, ручки-скоби сріблястого кольору.
Не будь КакСвета• 01 мая 2025
Гладкие и не острые
Фея_3уровень• 01 мая 2025
эти ручки не подходят к вашей кухне, нужно в серебре на мой взгляд...
Хачапууури• 01 мая 2025
Ответ дляБабка-ежика
очень неудачные ручки, как их мыть
Откручивать и кипятить 🤗