На привозе• 11 мая 2025
Ваше бачення про спільне життя з чоловіком, після 40.
Обоє після розлучення, у обох є діти. Знайомі по роботі більше 3 місяців, пропонує спільне життя. На що звернути увагу.
Я_не_аноним_100%• 11 мая 2025
это вы вчера собирались квартиру покупать на двоих со своим мужиком и доказывали, что все будет хорошо и это отличная идея?
Відірву та викину• 11 мая 2025
Ответ дляСвезло так свезло
и я не понимаю о чем автор еще думает)
Вона пішла вже іншу тему клепать
Таро Клеопатра• 11 мая 2025
Ответ дляЩось не спиться
Вообще не знаю, что таких может связывать, кроме перепиха
Вот таких связывать может гармония спокойствие и опыт,а перепих как вы написали связывать может 20 -25 летних
УраганнаЯ• 11 мая 2025
Хорошо, тогда встречный вопрос как быть сорокалетним мужчинам, которые не смогли да этого создать семью?
Едимнаморе• 11 мая 2025
Ответ дляСвезло так свезло
в качестве кого он предлагает вместе жить? жена? если нет, нафиг надо. насколько готов обеспечивать семью? пополам? нафиг надо
Яка дружина ,ви про що?,чию сім´ю забезпечувати ,у нього своя сім´я він і дитина ,у неї також ,він нікому не зобов´язаний,як і автор,він приймає її у свою сім´ю ,вона відповідно у свою ,гадаю кожен сам повинен забезпечувати своїх дітей ,а не чужих ,єдине ,що можуть разом проводити час і дарувати один одному приємні моменти
Едимнаморе• 11 мая 2025
Ответ дляСвезло так свезло
для нее вообще плюсов нет
Для нього також ,якщо він проживає сам з дитиною ,то відповідно прибирає готує доглядає та піклується про свою дитину ,як і автора про свою, тут лише грає роль спільний час разом двох дорослих людей ,такий собі гостьовий шлюб
Едимнаморе• 11 мая 2025
Ответ дляLacrimo
Яке спільне життя? Це ще гірше шлюбу! Нянчити мужика і бути на пташиних правах. Я оце сожительство і в молодші роки не сприймаю, а в старші, коли жінка сама може себе забезпечити і жити не напрягаючись, діти уже не малі, виростила , пора б пожити для себе - а тут нова капризна дитинка! Та ніколи в житті! Я трохи молодша - але не стала б звʼязуватись без офіційних документів і то тільки з перевіреною, надійною людиною. Звісно, що йому треба обслуга і перепихон, він це і отримає так чи інакше, а чи отримає жінка базу своїх потреб? Фінансову опору, союзника і друга ( з яким спільні інтереси)?
Авторші також потрібна обслуга та перепихон
Едимнаморе• 11 мая 2025
Ответ дляЯкаКраля
Нехай спочатку завоює жінку, запрошує на побачення, дарує квіти-подарунки. А жити разом ви ще встигнете.
А від кого завоює ,на неї напав дракон,вона безпомічна, у нього свій налагоджений побут ,навіщо йому перейматися проблемною жінкою і її дитиною?
ЯкаКраля• 12 мая 2025
Ответ дляЕдимнаморе
Та нехай не переймається))
А то зустрівся десь по роботі дядько, і через три місяці вже ’пропонує спільне життя’))
Як кажуть, ’будєтє проходіть мімо- проходІтє’.