Галя-краля• 11 мая 2025
А на вас іноді нападає жор? Як з цим справляєтеся?
Не розумію,з чим це зв,язано…
Харчуюся помірковано,слідкую за вагою.
Але іноді відчуваю,що вже наїлася,
а всеодно доїдаю мучним ,солодким, а потім ще можу і кислим
Харчуюся помірковано,слідкую за вагою.
Але іноді відчуваю,що вже наїлася,
пу_пугренчик• 11 мая 2025
За неделю до КД, как часы. Мне аж снится поросёнок на вертеле, без преувеличения. В эти дни мне нужно жирное мясо и я себе в этом не отказываю
Галя-краля
• 11 мая 2025
Сарафанное радио• 11 мая 2025
Ответ дляГаля-краля
А що ви пропонуєте?
пу_пугренчик• 11 мая 2025
Ответ дляГаля-краля
А чего мучаться, и так страданий овердофига)
Галя-краля
• 11 мая 2025
Ответ дляпу_пугренчик
Галя-краля
• 11 мая 2025
Ответ дляСарафанное радио
А що ви пропонуєте?
Думала,порадять якийсь метод,щоб відволіктися в той момент
Фіфачка• 11 мая 2025
Ответ дляГаля-краля
Отомстите ей! Съешьте с чаем! Ишь, наглая какая, лежит, да еще и перед глазами!
Stepa_nida• 11 мая 2025
Інколи забиваю і їм те, що хочеться.
Коли є ресурс на усвідомлення проблеми, то основна стратегія - їм гарну порцію цільних продуктів (запечене мʼясо або риба, овочі, жири - соус до мʼяса або заправка до салата, паштет).
Після цього прийому їжі чекаю ще хвилин 5, щоб зрозуміти чого не вистачило. Якщо все зробити правильно, то для ’поліровки’ потрібна лише цукерка.
Алина-1240• 11 мая 2025
Жру...иногда много, как не в себя...иногда даже в 5 утра могу в атб потрушчевать за хавушкой...но у меня инсулин высокий, мож из за этого
Сусановна• 11 мая 2025
Если я готовлю еду у меня все отлично. Как только пустой холодильник - летит все подряд в рот.