Коник-стрибунець• 11 мая в 21:08

Менталітет угорців

Щось мені здається, що схожий до нашого.. що скажете?
Оно само купилось• 11 мая в 21:09
Да, в основном
Гуляю босоніж• 11 мая в 21:14
Жёсткие, грубоватые, закрытые
Жинси на дитину• 11 мая в 21:15
З чого такі висновки? Мови різні, звичаї різні, а менталітет схожий?
Оно само купилось• 11 мая в 21:19
Ответ дляЖинси на дитину
А при чем язык к менталитету?
Як ухурделю• 11 мая в 21:21
Нет , не согласна . Характер , рассуждения , манера общения более схожа с русскими . А вот словаки - те же украинці.
Жинси на дитину• 11 мая в 21:22
Ответ дляОно само купилось
А при чем язык к менталитету?
А при тому, що кацапи наче розмовляють на рускам, яким наче і ми розмовляємо, а менталітет зовсім різний.
Оно само купилось• 11 мая в 21:23
Ответ дляЖинси на дитину
О, Боже, закусывайте
Жинси на дитину• 11 мая в 21:23
Ответ дляОно само купилось
О, Боже, закусывайте
Та вам би просохнути спочатку до того як іншим поради давати.
Оно само купилось• 11 мая в 21:24
Ответ дляЖинси на дитину
В меня муж мадяр, я от фонаря ответы в отличии от вас не пишу, аривидерчи
Жинси на дитину• 11 мая в 21:26
Ответ дляОно само купилось
А от фонаря поради даєте? Раз тема закусивать для вас актуальна?
Аль де Барановна• 11 мая в 21:28
А как менталитет перуанцев, автор? На кого похож? А менталитет словаков похож на менталитет словенцев?
Помаранчова душа• 11 мая в 21:29
Мені вони грубі, агресивні, і не дружелюбні. А ще з не аби яки короною на голові. , незрозуміло з якого переляку
МастерЮля• 11 мая в 21:30
Як Ви їх будете сприймати, таким і буде їх менталітет для Вас.
Моя мама, каже ’німці’
Там все розмивчато• 11 мая в 21:30
Любят кацапов и заявляют,что Закарпаття ихние. Мне на работе так сказала одна венгерка,и важно добавила что историю надо учить
пу_пугренчик• 11 мая в 21:30
не похожи, там что-то не то
они не славяне вообще, фино-угры
угрюмые и злые и манией величия
пу_пугренчик• 11 мая в 21:31
Ответ дляМастерЮля
Моя мама, каже ’німці’
не правда
МастерЮля• 11 мая в 21:31
Ответ дляпу_пугренчик
не правда
Чому? Ви ж не зі всією Угорщиною будете спілкуватись
Фісташкова кава• 11 мая в 21:32
Ответ дляЯк ухурделю
У словаків теж інший менталітет. Вони більш спокійні, більш закриті, більше орієнтовані на сім´ю. Якщо перед словаком стоїть вибір: більше попрацювати і заробити або працювати меньше, але провести час із сім´єю, вони виберуть друге. І, на мій погляд, вони меньш амбіційні. Промовчать, а зроблять по-своєму. Думаю, все це допомогло зберегти свою ідентичність, під час багатовікового панування угорців.
пу_пугренчик• 11 мая в 21:36
Ответ дляМастерЮля
я торгую с 80-тью странами
очень бы хотела, чтобы ко нам относились так, как мы относимся к контрагентам, увы, есть определенные особенности у представителей многих наций
вот с венграми не люблю работать, очень непонятные люди и все время с проблемаии
пу_пугренчик• 11 мая в 21:37
Ответ дляФісташкова кава
вот словаки мне очень нравятся, какие-то безхитростные люди
МастерЮля• 11 мая в 21:38
Ответ дляпу_пугренчик
я торгую с 80-тью странами
Торгівля і вигода -це бізнес а спілкування- це інше
автор Коник-стрибунець • 11 мая в 21:38
Ответ дляТам все розмивчато
Багато з них знають російську
автор Коник-стрибунець • 11 мая в 21:40
Ответ дляМастерЮля
Так, люди різні одного і того ж менталітету, погоджуюсь. Але щось таки має бути спільне..
МастерЮля• 11 мая в 21:40
Ответ дляКоник-стрибунець
Багато з них знають російську
Мало знають російську. Навіть, ті що в школі вчили знають ´девочка’, ’спасибо’.
пу_пугренчик• 11 мая в 21:41
Ответ дляМастерЮля
та не, в деле как раз и проявляются истинные качества людей
Доль Чекомбана• 11 мая в 21:42
Ответ дляЖинси на дитину
В українців також менталітет різний. В залежності від регіону
Оно само купилось• 11 мая в 21:42
Ответ дляпу_пугренчик
Как смешно про такое читать, муж в работе один, дома другой. Но вы все решили)
МастерЮля• 11 мая в 21:43
Ответ дляКоник-стрибунець
Мені нормально з ними. Подобається їхнє ’csókolom ’, навіть маленькі дітки кажуть старшим. І не ниють ,сиитпєш яа справи ’Köszönöm szépen, minden jo’
МастерЮля• 11 мая в 21:44
Ответ дляпу_пугренчик
Так Ви ж не з країною торгуєте, а з окремими людьми
Творог для розжига• 11 мая в 21:48
На границе с Венгрией полно их сел. Можете поехать и посмотреть.