Киця-бриця• 11 мая 2025
Пивоваров - хто був на його концерті? Варто йти за емоціями?
Просто Фіфа• 11 мая 2025
Він останнім часом дуже зверхній,спіймав зірочку. Його дуже просуває коханець олігарх.
Голубка миру• 11 мая 2025
Ответ дляПросто Фіфа
Колдунья-вещунья• 11 мая 2025
Ответ дляПросто Фіфа
Точно треба йти…
Страхованная• 11 мая 2025
если любите обезьян, которые прыгают по декорациям и балконам, то да. зоопарк отдыхает
Просто Фіфа• 11 мая 2025
Ответ дляПоторописька
вот это я отстала от жизни...он гей?
А хіба не видно? Зачіска,повадки,байки про якусь дівчину,яку ніхто в очі не бачив. В нього олігарх коханець
Кукарикуууууу• 11 мая 2025
Мені він дуже сподобався, супер енергійний, я прямо зарядилася на концерті
всемВсёИмного• 11 мая 2025
Мені 42, не знаю хто це, але звідусіль чую від людей гарні відгуки про концерти, мабудь схожу з цікавості...