Ждун с Нибиру• 12 мая в 09:54
В табір за кордон чи в родину
Поділіться, будь ласка, досвідом хто відправляв дітей в табір за кордон для практикування мови. Дуже багато варіантів в інтернеті і ціни не маленькі. Чи варто спробувати? Хочу щоб дитина (14 років) вчилася спілкуватися англійською (оцінки гарні, але спілкування не має).
Також бачила варіант на 2 тиждні в родину. Цікавить хто мав досвід такого відпочинку?
В курсі діла• 12 мая в 09:55
А вы не боитесь в семью отправлять?
Я бы отправила своего ребёнка за границу только с людьми, которых хорошо знаю
Спілий баклажан• 12 мая в 09:57
Чорногория лагерь 86 эвро в неделю , отправляем на месяц может и дольше
Сало не люблю• 12 мая в 09:57
Я колись їздила в родину
Три рази, один з яких в Австралію
Там була майже місяць. Все сподобалось. Ну і практика мови звичайно.
Три рази, один з яких в Австралію
Сало не люблю• 12 мая в 09:58
Ответ дляСпілий баклажан
Це зовсім недорого, а як вийшла така ціна ?
В курсі діла• 12 мая в 09:58
Ответ дляСало не люблю
Я колись їздила в родину
Три рази, один з яких в Австралію
Вы из неблагополучной семьи?
Божий одуванчик• 12 мая в 09:59
А дитина хоче їхати?
Я своєму 14-ти річному сину запропонувала на 2 тижні в родину в Британії. Категорично, ні, ´´буду вчити англійську усе літо, кожного дня, але нікуди не поїду´´
Ждун с Нибиру
• 12 мая в 09:59
Ответ дляВ курсі діла
А вы не боитесь в семью отправлять?
боюся(
Сало не люблю• 12 мая в 09:59
Ответ дляВ курсі діла
А вы не боитесь в семью отправлять?
Ми їздили з кураторами, вони ті родини перевіряли до того
Самі куратори як перекладачі, вони регулярно навідували нас і всё контролювали. Питали всі деталі
Чи все ок, чи ніхто не ображає тощо
Ждун с Нибиру
• 12 мая в 10:00
Ответ дляСпілий баклажан
Можете порекомендувати компанію через яку оформлюєте? це не мовний табір?
В курсі діла• 12 мая в 10:01
Ответ дляЖдун с Нибиру
боюся(
Правильно делаете.
Только лагерь и с теми организаторами, которых вы знаете. А то славноизвестный Стартайм чуть детей до смерти не довел. Это за 1500-2000 евро за 10 дней.
И до смерти - я не преувеличиваю
Сало не люблю• 12 мая в 10:02
Ответ дляВ курсі діла
Вы из неблагополучной семьи?
Ні, батько працював у приватному банку, один з перших приватних банків в Україні, через цей банк надавали таку можливість дітям співробітникам
Це була програма оздоровлення дітей, які постраждали від аварії на чорнобильській атомній
Ждун с Нибиру
• 12 мая в 10:02
Ответ дляБожий одуванчик
А дитина хоче їхати?
роздумує, раніше категорично був проти, лише з своєю командою їздив, зараз не проти, але я побоююсь і коштує не дешево
В курсі діла• 12 мая в 10:02
Ответ дляСало не люблю
Чи все ок, чи ніхто не ображає тощо
Я поняла. Из неблагополучной.
Это в 90е было. Тогда такое практиковали
Сало не люблю• 12 мая в 10:03
Ответ дляВ курсі діла
Я поняла. Из неблагополучной.
Скоріше навпаки, з дуже благополучної
Ждун с Нибиру
• 12 мая в 10:03
Ответ дляВ курсі діла
Правильно делаете.
И до смерти - я не преувеличиваю
здається чула цю історію
Божий одуванчик• 12 мая в 10:03
Ответ дляЖдун с Нибиру
боюся(
Я би навпаки табора боялась.
Для родин, які приймають, це - бізнес. Одна дитина пожаліється , з ними припинять співпрацю. Їх постійно перевіряють куратори. У цих родинах, як правило, є свої діти.
В курсі діла• 12 мая в 10:03
Ответ дляСало не люблю
Скоріше навпаки, з дуже благополучної
И ваши родители не боялись вас отпускать одну в Австралию?
В курсі діла• 12 мая в 10:05
Ответ дляЖдун с Нибиру
здається чула цю історію
Я мой ребенок в ней чуть не поучаствовал).
Слава Богу я вовремя отказалась от поездки. Правда деньги подарила - но это мелочи по сравнению с тем, что могло быть. Вы просто не представляете как себя могут вести организаторы...
Сало не люблю• 12 мая в 10:08
Ответ дляВ курсі діла
Це була вже третя поїздка, ні не боялися. До того, я два рази була в Канаді. З канадською родиною ми досі дружимо, і я вже доросла їздила до них вже зі своєю сімʼєю і дочкою
Ми не самі летіли. З нами були куратори -перекладачі весь час і вони постійно контролювали
Ну і люба скарга - то все ж можна озвучити.
В курсі діла• 12 мая в 10:09
Ответ дляСало не люблю
Я не верю в то, что адекватные родители отпустят ребёнка одного на другой континент.
Сало не люблю• 12 мая в 10:13
Ответ дляВ курсі діла
Ну не вірте. Що ж я можу зробити.
В мене були класні ті дві родини, і ми досі дружимо, якщо можна це так назвати
Але зі мною була дівчина ( один раз ) яка вимагала свою іноземну родину, купляти їй постійно дорогі брендові речі. Вони купляли щось, але щоб прям постійно - то була наглість
Як результат, її більше не взяли в програму. Я думаю, там були певні рейтинги і родин і дітей
Не заздріть тьоті• 12 мая в 10:15
Ну, такое. В лагере распадаются на компании по языковому признаку. В семье - очень зависит от ребенка и семьи. Они предоставляют проживание , завтрак ужин- обед был в кампусе, язык учили там, но кто застенчивый и особенно не рвется с семьей общаться- вполне может не общаться. Жили с вдвоем с немецкой девочкой(при смешаной группе стараются распределить детей так, чтоб были с разными языками) - с ней пришлось общаться, да, у нее был лучше английский. Не знаю, стоит ли это тех денег, такое... Беседы и шпрах клубы дешевле и вполне могут дать больше. Я по итогу оставила только курсы в году
Сало не люблю• 12 мая в 10:16
Ответ дляБожий одуванчик
Я би навпаки табора боялась.
Наскільки я знаю, ці родини звільнялись від сплати податків на рік. Їм було то теж вигідно
У канадської родини були свої магазини, у австралійської - чоловік ветеринар і була своя клініка, жінка не працювала
І я була не перша, яка приїхала до них
Завтра не пью• 12 мая в 10:20
Ответ дляСало не люблю
Я колись їздила в родину
Три рази, один з яких в Австралію
Класс 👍
Завтра не пью• 12 мая в 10:21
Ответ дляВ курсі діла
Вы из неблагополучной семьи?
Это как раз было доступно только благополучным с деньгами , у нас так внучка начальника ОРСА постоянно ездила
Завтра не пью• 12 мая в 10:22
Ответ дляВ курсі діла
Правильно делаете.
И до смерти - я не преувеличиваю
А что там было ?
Сало не люблю• 12 мая в 10:24
Ответ дляЗавтра не пью
Та нормальна родина в мене була, батько працював на керівній посаді
Для поїздки треба було посвідчення дитини, яка постраждала після чорнобильської катастрофи
Все інше - оплачували, в тому числі і квитки.
В курсі діла• 12 мая в 10:25
Ответ дляЗавтра не пью
А что там было ?
Там детей в Испании при температуре 50 градусов поселили в пластиковые палатки. У детей шла носом кровь, а переселить было некуда. Канализация и душ были не подключены.
При этом родители были не в курсе таких условий. По райдеру дети должны были жить в отеле. При этом так селили маленьких- потому что старшие могут возмутиться