Ждун с Нибиру• 12 мая в 09:54
В табір за кордон чи в родину
Поділіться, будь ласка, досвідом хто відправляв дітей в табір за кордон для практикування мови. Дуже багато варіантів в інтернеті і ціни не маленькі. Чи варто спробувати? Хочу щоб дитина (14 років) вчилася спілкуватися англійською (оцінки гарні, але спілкування не має).
Також бачила варіант на 2 тиждні в родину. Цікавить хто мав досвід такого відпочинку?
Удачная• 12 мая в 10:25
Ви дійсно вважаєте, що за два тижні дитина з носіями вивчить досконало мову
В курсі діла• 12 мая в 10:26
Ответ дляЗавтра не пью
А что там было ?
Я могу много чего написать об этом всем - но это очень долго)
Ждун с Нибиру
• 12 мая в 10:26
Ответ дляВ курсі діла
Там детей в Испании при температуре 50 градусов поселили в пластиковые палатки. У детей шла носом кровь, а переселить было некуда. Канализация и душ были не подключены.
При этом родители были не в курсе таких условий. По райдеру дети должны были жить в отеле. При этом так селили маленьких- потому что старшие могут возмутиться
жах, а що діти з батьками не спілкувалися?
Завтра не пью• 12 мая в 10:26
Ответ дляСало не люблю
Та нормальна родина в мене була, батько працював на керівній посаді
Для поїздки треба було посвідчення дитини, яка постраждала після чорнобильської катастрофи
Все інше - оплачували, в тому числі і квитки.
Да, нужно было быть льготником каким-то, но им оно было недоступно в большинстве своем, так как распределялось между детьми, чьи родители имели мохнатую лапу ( связи )
ничевока• 12 мая в 10:26
Надо учитывать пожелания ребёнка.
У меня была подружка в школе, которая сама находила как поехать и поехала в итоге в семью ( и это еще без интернета:)) но она конкретный полиглот и хотела практиковать язык.
Для меня это было немного стремно и из вариантов бы выбрала просто лагерь, а не семья.
Завтра не пью• 12 мая в 10:27
Ответ дляВ курсі діла
Кошмар какой, первый раз слышу 😳
В курсі діла• 12 мая в 10:28
Ответ дляЖдун с Нибиру
Общались. А что должны сделать родители из Украины, когда дети в Испании?)
Там и омбудсмена нашего приглашали и полицию.
Детей, котрые пожаловались полиции вывезли в аэропорт и бросили. При том, что родители в Украине!
Там сейчас суды идут, а они себя опять в инсте рекламируют на этот год)
Моторошні троянди• 12 мая в 10:28
Ответ дляВ курсі діла
Правильно делаете.
Только лагерь и с теми организаторами, которых вы знаете. А то славноизвестный Стартайм чуть детей до смерти не довел. Это за 1500-2000 евро за 10 дней.
И до смерти - я не преувеличиваю
Там саме цікаве, що знову їхня реклама, з них, як з гуся вода.
Завтра не пью• 12 мая в 10:29
Ответ дляВ курсі діла
А чья это компания ? Наша или Испанская ?
В курсі діла• 12 мая в 10:30
Ответ дляЗавтра не пью
Наша. Там официальное лицо Олег Хороший, а конечные бенифициары скрываются)
Сало не люблю• 12 мая в 10:32
Ответ дляЗавтра не пью
Так, всі діти, які їздили зі мною в той час, були не бідні
Моторошні троянди• 12 мая в 10:33
Ответ дляВ курсі діла
Яке жахіття, страшно навіть уявяити стан дітей і батьків, коли серед літа їх селять в пластикових палатках в Іспанії. Мені свою прийшлося забирати з табору в Яремче то вісім годин без зупинок гнали, після цього табір тільки такий, куди можу доїхати протягом доби. Цього року проситься в Болагрію але я морально не готова.
Моторошні троянди• 12 мая в 10:34
Ответ дляЗавтра не пью
Наша, здається одесити, до війни у них там табір був, зараз реклама повним ходом , навіть не каються після минулорічного, за так речі мали б сидіти в тюрьмі.
В курсі діла• 12 мая в 10:36
Ответ дляМоторошні троянди
Да там можно с ума сойти в такой ситуации. Представляете - вашего ребёнка вывезли а аэропорт и бросили. А вы в другой стране...
Мой в этом году собирается с классом в Грецию ехать. Со своими учителями. И то я нервничаю. А с какими-то неизвестными организаторами- для меня тема закрыта навсегда
Пишна молодиця• 12 мая в 10:37
У нас был немного другой опыт. Началась война , я отправила с перепугу дочь ( 12лет)за границу к сыну, тот взял на работе путёвку в лагерь в горах . Причем это было далеко и он отправил ее с колегой, та везла своих детей. Ну за неделю она начала говорить уже на словацком, потому что телефоны отобрали , украинцев нет. Но на удивление очень понравилось, до сих пор переписывается с девочками
В курсі діла• 12 мая в 10:38
Ответ дляМоторошні троянди
Знаете как мой муж сказал- если бы в этой ситуации оказался наш ребёнок, то этого неХорошего уже бы не нашли...
Всех в сад• 12 мая в 10:38
Ответ дляБожий одуванчик
А дитина хоче їхати?
Я своєму 14-ти річному сину запропонувала на 2 тижні в родину в Британії. Категорично, ні, ´´буду вчити англійську усе літо, кожного дня, але нікуди не поїду´´
Дуже класне відношення до дітей у Британії,буду дуже сумувати але тільки за цим) Як підросте то обов´язково відправлятиму саме у Британію у сім´ї чи лагер. П.с.за 2 тижні мову не підтягти,нажаль,треба місяці 3. Тому,може і немає сенсу на такий термін.
Моторошні троянди• 12 мая в 10:39
Ответ дляВ курсі діла
Боюся, що мій чоловік теж не стримувава би себе. Дуже сумно, що батьки там досить не бідні але нічого не змогли зробити, навіть надавши розголосу, ніякоїх відповідальності за свою злочинну дільність, тільки бабло цікавить.
В курсі діла• 12 мая в 10:40
Ответ дляМоторошні троянди
Крыша, видимо, хорошая
Сало не люблю• 12 мая в 10:42
Ответ дляВсех в сад
Зараз вже інші можливості, є відео звʼязок, інтернет. Можна спілкуватися з родиною до поїздки, познайомитись
Ну і постійно бути на звʼязку з дитиною. А коли я їздила в родини, то спілкування з домом майже і не було
Але, мені дозволяли дзвонити зі стаціонарного телефону додому, скільки треба,декілька разів на місяць я дзвонила, бо часто не хотіла, все ж таки потім рахунки немалі
А зараз смартфони - то красота
В курсі діла• 12 мая в 10:43
Ответ дляСало не люблю
А зараз смартфони - то красота
И что, что смартфоны
В один момент не выходит ребенок на связь. Что дальше?
Пишна молодиця• 12 мая в 10:45
Ответ дляВ курсі діла
И что, что смартфоны
Ну вот я выше писала что телефоны были запрещены. Выдавали вечером на 30 минут позвонить родителям и все
Голубка миру• 12 мая в 10:54
Ответ дляВ курсі діла
Я не верю в то, что адекватные родители отпустят ребёнка одного на другой континент.
Я знаю хлопця, якого батьки відправили в штати на рік. Дуже адекватна сімʼя, прекрасні батьки. Хлопець дуже радий, що йому надали таку можливість. Спілкується до сих пір з тією родиною. Коли я кажу, що я уявити не можу, щоб відправила ось так свою дитину, він щиро мене не розуміє.
В курсі діла• 12 мая в 10:55
Ответ дляГолубка миру
Уровень ответственности у каждого свой.
У меня тоже есть такие знакомые- это неблагопролучные семьи на тот момент.
Голубка миру• 12 мая в 11:04
Ответ дляВ курсі діла
Уровень ответственности у каждого свой.
Сімʼя більш ніж благополучна. Ця поїздка була дуже значуща в житті тієї дитини, дуже вплинула на його подальше життя в позитивному сенсі. Я зі свєю тривожністю вважаю себе не дуже адекватною мамою. В мене діти вже студенти і дуже самостійні, але кожна їх поїздка кудись, особливо за кордон, а ще й за кермом, це для мене страшний стрес і купа нервів. Але ж це не нормально, це лише мої страхи і переживання, які не мають впливати на життя дітей.
В курсі діла• 12 мая в 11:05
Ответ дляГолубка миру
Ну т е вы считаете, что отправлять несовершеннолетнего ребёнка за границу к незнакомым людям - это просто страхи?)
Голубка миру• 12 мая в 11:08
Ответ дляВ курсі діла
Це не просто страхи, а обосновані страхи і це нормально. Але ж вони не повинні перешкоджати розвитку дитини. Дитину ж відправляли не саму в нікуди. Він завжди був під наглядом людей, яким батьки довіряють.