Мрію про космос• 12 мая в 11:39
Це адекватно, коли вас турбують у відпустці?
Дзвонять, питають. Знають, що ви у відпустці, але у всіх купа справ.
Ігнориш - тобі дзвонять.
Або багато пишуть.
Цікаво, як у вас на роботі
Ігнориш - тобі дзвонять.
Або багато пишуть.
Цікаво, як у вас на роботі
БезникаЯ• 12 мая в 11:39
Нам дають премію після такої відпустки у розмірі вартості 1 -2 робочих днів.
Та никада в жизни• 12 мая в 11:41
У нас тоже так , надоедает жутко, а хочется ,чтобы о тебе все забыли на время отпуска
барабанщица• 12 мая в 11:41
К примеру, моя работа подразумевает определенные свободы, взамен которых я постоянно на связи с руководителями. Меня это устраивает. Выйти с офиса и отключить телефон не вариант, я больше потеряю, чем приобрету.
Мрію про космос
• 12 мая в 11:42
Ответ дляIsa Dora
С вами поступают так как вы позволяете.
Мене немає ким замінити, я одна на цій посаді
Хата на мати• 12 мая в 11:42
Керівник старається мене не смикати.
Підлеглі смикають.
В цьому році планую ігнорувати, бо коли терміново треба мені, то відповідно одна : Клієнт у відпустці. Нічого не буде. Чекайте
Підлеглі смикають.
Госпожа_тамагочи• 12 мая в 11:43
Ответ дляМрію про космос
Тоді як ви уявляєте роботу у вашу відсутність без вашої участі?
бювет_в_обед• 12 мая в 11:43
Я главный бухгалтер, потому даже в отпуске приходится быть на связи с руководством. Ситуации разные бывают
Мрію про космос
• 12 мая в 11:44
Ответ дляГоспожа_тамагочи
То мені не брати відпустку?
Ласую колобками• 12 мая в 11:44
У меня на работе это в порядке вещей. Не отвечала так потом выговор был а мне похеру было.
Мааарковная• 12 мая в 11:45
Це нескінченно буде. Перед відпусткою кажіть що закордон їдете, або в Карати в чигирі без звязку та інета.
Не кую, не мелю• 12 мая в 11:45
в нас це моветон. колись було на початку. виключала тел на день. ,ігнорувала. дала зрозуміти,що спілкуватись не буду. коли вийшла прямим текстом сказала,що б у відпустці мене не турбували. або казала,що їду закордон- ніхто не дзвонив і не перевіряв,бо роумінг. я кщо ви 2 дні не берете тел,то перестануть дзвонити.або прямими текстом кажете,вибачте,говорити не можу. зайнята,у мене відпустка.
Подмигашка• 12 мая в 11:45
Я нормально відношуся, як і мої колеги.
Відпустку підписують з умовами, що ми всі на зв´язку.
Госпожа_тамагочи• 12 мая в 11:46
Ответ дляМрію про космос
То мені не брати відпустку?
Спочатку спробувати домогтися розширення штату , щоб отримати людину,яка зможе вас заміняти. Ну а якщо не вийде, то звільнятися.
КротоТо• 12 мая в 11:47
Не нормально,нікого не турбую і мене ніхто.Працюю важко.іду за кордон і нема проблем.
Мрію про космос
• 12 мая в 11:47
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Ок, зроблю так як ви скажете
Да будет так• 12 мая в 11:47
Как система и как должное - ненормально.
Только какие-то чп или очень важные вопросы, напрямую связанные с договорными обязательствами компании.
По большому счету, в период, указанный в вашем подписанном заявлении на отпуск, вы имеете право быть вне зоны доступа. Имеете право не отвечать на звонки и не читать сообщения в корпоративных чатах. А на все письма на рабочий имейл настраивать автоматический ответ, что до такого-то числа вы вне офиса.
По человечески и в качестве проявления корпоративной лояльности, вы можете быть на связи в исключительных случаях.
Мааарковная• 12 мая в 11:47
У нас прийнято пошту переводити на колег ( або зам.керівника), раптом що термінове щоб хтось був у курсі, телефон залишаю керівнику.
Незамінних нема
Надежда наш компас• 12 мая в 11:47
Ответ дляМрію про космос
Ну так логічно, що будуть питання , коли ви відсутні.
Мрію про космос
• 12 мая в 11:50
Ответ дляНадежда наш компас
Я все підготувала і організувала, попередила про відсутність.
Королева краси• 12 мая в 11:53
У нас прийнято відповідати на питання у відпусці та вихідні, але це не може займати більше 15 хвилин на добу 1 раз ввечері. Спілкується і вирішує чи турбувати, тільки 1 людина. Іншим заборонено писати.
Да будет так• 12 мая в 11:59
Ответ дляМрію про космос
Ну, если вы начальник машзала атомной электростанции, директор хлебзавода или мэр областного центра - то такова специфика вашей должности.
Во всех остальных случаях, это то, о чем вам написали выше. Отсутствие правильной организации рабочих процессов, отсутствие адекватного делегирования полномочий и конченое руководство.
Мандолина Бу• 12 мая в 12:02
если Вы к примеру руководитель, то понятное дело - будешь на связи даже в отпуске. Если обычный рядовой - можете спокойно позволить себе игнорировать ВСЕХ!
Да будет так• 12 мая в 12:04
Ответ дляПодмигашка
Я нормально відношуся, як і мої колеги.
Не может и не должно быть никаких условий для подписания ежегодного оплачиваемого отпуска. Если, конечно, вы официально оформленная штатная единица на зарплате.
Мрію про космос
• 12 мая в 12:18
Ответ дляМандолина Бу
Керівник
Для відпустки - нову сім карту, для своїх. Відпустки у мене не буває, але у вихідний звонити і писати з самого ранку і весь день - обовʼязково будуть. Моя посада не передбачає бути на звʼязку в любий свій час і зарплата також. Щоб відповідала - тільки зп треба в 3 рази збільшити.
Королева краси• 12 мая в 12:33
Ответ дляМрію про космос
Керівник
У вас зам є? Кому передавали свої діла, коли їхали у відпустку?