Мрію про космос• 12 мая 2025

Це адекватно, коли вас турбують у відпустці?

Дзвонять, питають. Знають, що ви у відпустці, але у всіх купа справ.
Ігнориш - тобі дзвонять.
Або багато пишуть.
Цікаво, як у вас на роботі
автор Мрію про космос • 12 мая 2025
Ответ дляКоролева краси
У вас зам є? Кому передавали свої діла, коли їхали у відпустку?
Звісно немає.
Якби був, тут би питання не стояло
Трейдер кріпти• 12 мая 2025
ненормально. один раз ответила бы и потом в игнор, все, я отдыхаю
Можу брикнути• 12 мая 2025
Написывают постоянно, телефон не замолкает. Все последние отпуска говорю, что уезжаю и буду без ноутбука - пишут меньше, но всё равно бесят)
Трейдер кріпти• 12 мая 2025
Ответ дляМрію про космос
То мені не брати відпустку?
пусть ищут замену или платят также как если бы были на рабочем месте в это время
Дона Ко Ко• 12 мая 2025
Ответ дляМрію про космос
Звісно немає.
Якби був, тут би питання не стояло
тогда что вас удивляет?
Надежда наш компас• 13 мая 2025
Ответ дляМрію про космос
Керівник
Ну то не йдіть працювати на керівні посади , якщо вас дивують такі елементарні речі. У вас не має заміщувальної людини. Логічно, що є питання і вас турбують. Як може бути інакше.