Кудрі кручу сама• 12 мая в 12:06
Колишній знайшов собі дівчину
Ми зустрічалися десь півроку, потім він розірвав стосунки через мою поведінку, я була якась непослідовна і капризна. Потім зустріла свого чоловіка і швидко вийшла ща нього заміж, з моїм чоловіком ми разом 5.5 років.
З колишнім іноді спілкуємося, типу вітаємо з ДН і тд. Йому 40 років, не був одружений, дітей нема. Після мене у нього нікого не було, таке щось нетривале і несерйозне.
І от він мені сказав, що знайшов жінку і зустрічається з нею і все у них ок.
А мені обідно.
Кудрі кручу сама
• 12 мая в 12:32
Ответ дляЖивунаБагамах
Тобто ви з ним давно зустрічалися 6-8 років тому? А зізнався тільки зараз, коли ви заміжня вже 5+ років?)
Анекдот)
Так, ми зустрічатися в кінці 2018-на початку 2019.
Він і тоді до мене добре ставився, приділяв увагу, був хорошим хлопцем. Потім у мене був трохи бздик (але були у мене особисті причини на те), я швидко знайшла іншого і вийшла заміж. В той час колишній ще хотів мене повернути, та було пізно.
Птица секретарь• 12 мая в 12:32
Ответ дляКудрі кручу сама
Ну не зовсім так. Я хотіла мати колишнього на запас.
які скучні тролі зранку на порадниці
ЖивунаБагамах• 12 мая в 12:34
Ответ дляКудрі кручу сама
І тільки через 7 років вирішив шо ви йому подобаєтесь)
А чого пізно, як ви і зараз готова вже бігти? але ж він не зве...
Кудрі кручу сама
• 12 мая в 12:35
Ответ дляЖивунаБагамах
Я йому і раніше, в 2018-2019, подобалася
Кудрі кручу сама
• 12 мая в 12:36
Ответ дляЖивунаБагамах
І він не в курсі, що він мені подобається.
ЖивунаБагамах• 12 мая в 12:38
Ответ дляКудрі кручу сама
А признався тільки зараз))
Так, цілий детектив)
Алина-1240• 12 мая в 12:51
И фиг с ним, пусть другая потешиться с таким чудом) нафиг вам мозгоклюй, который будет рассказывать какая вы не такая))не удивительно, что женат не был
ПриснитсяЖЕ• 12 мая в 12:57
Ответ дляКудрі кручу сама
У березні цього року ми зустрілися просто попити каву. Він не вважає мене занудою, навпаки, каже, що я для нього цікава.
Цікава не то слово...Прожить с мужем больше 5 лет и мусолить мысли о бывшем))
Крем для арбуза• 20 мая в 23:01
Ответ дляпарИла я парИла
Зі скуки , чому б і ні) подивитися, що правий, що вас кинув. Мужики всі трохи нарциси. Розказати про іншу. Подивитися, чи ще любите його. Тішиться.
а як повезе, то ще і трахне нахаляву
Крем для арбуза• 20 мая в 23:01
Ответ дляПтица секретарь
Автор, ви хочете однією дупою на два стільця сісти чи що?
та ні, авто дечим іншим хоче на 2 настромитись)))