Фляшунька• 12 мая 2025

Який ще ритуал (окрім червоних трусів) зробити, щоб зустріти коханого?

Та окрім чоргої магії.
Ви робили якісь притягуючі обряди, спрацювало? Що робили? :))
ПушАпница• 12 мая 2025
Трусы помогают, если их без юбки или брюк носить.
автор Фляшунька • 12 мая 2025
Ответ дляХвостПистолетом
Ритуали ритуалами, а що ви робите щоб знайти чоловіка?
От у темі питаю, що робити.
На СЗ була, на жаль там тільки самооцінка опускається((
автор Фляшунька • 12 мая 2025
Ответ дляНе стесняюсь
Кошачий ус
Детальніше будь ласка))
автор Фляшунька • 12 мая 2025
Ответ дляПушАпница
Ви так носили?
ПушАпница• 12 мая 2025
Ответ дляФляшунька
Ви так носили?
Нет, но я предположила.
Сиамская сороконожка• 12 мая 2025
Ответ дляАніл
Да,обязательно на сайте знакомств. И ОБЯЗАТЕЛЬО в анкете написать... Тех кто ищет интим,проходите мимо! И одиночество обеспечено)))
Ну таку дурість писати не треба.
Але я двічі виходила заміж за чоловіків з сз. Обидва айтішники з квартирами/машинами.
Але я і сама десь такого фінансового рівня. Симпатична. Схудла суттєво. І це було як друга робота: з 200-300 анкет, 50 переписом, 30 дзвінків, зустрічі реальні з 10. Багато часу і розчарувань.
Якби чекала, то взагалі б заміж не вийшла. Я не з тих, з ким знайомляться чоловіки
Из Виа-гры• 12 мая 2025
Ходити в гості до друзів і не стидаючись казати що хочете познайомитись з нормальним чоловіком. Люди обожнюють сватати.
автор Фляшунька • 12 мая 2025
Ответ дляИз Виа-гры
На жаль проблема якраз, що працюю віддалено, друзів майже нема((
Я Головна• 12 мая 2025
Ответ дляКоко На Страже
Ну я жила не в замке с 10-метровыми потолками, а в обычной квартире)
Так и на обычную именно забросить, а не повесить, сложно) Если люстра гладкая, то вдвойне))
Из Виа-гры• 12 мая 2025
Ответ дляФляшунька
Значить треба позаводити.
Коко На Страже• 12 мая 2025
Ответ дляЯ Головна
А, в этом плане)
У меня хрустальная с множеством подвесок, на нее было легко🫢
Трусы спецом покупала самые секси. Блин, не знаю как, но это работает
Я Головна• 12 мая 2025
Ответ дляКоко На Страже
А, в этом плане)
Я не пробовала, сказать не могу ничего, но боюсь домашние меня не поймут)))
Коко На Страже• 12 мая 2025
Ответ дляЯ Головна
Я жила одна😅
Качка в тапцях• 12 мая 2025
Ответ дляЯ Головна
Как вам удалось их туда забросить))?
у вас такие тяжелые трусы?
Мурзилка• 12 мая 2025
Ответ дляЯ пані прохана...
Я думала червоні труси це до грошей
Это когда на люстре -к деньгам
По назначению-к суженому,но в определенный день надо
Я Головна• 12 мая 2025
Ответ дляКачка в тапцях
у вас такие тяжелые трусы?
Конечно! Панталоны, парашюты-чехлы, а вы как думали?
Аніл• 12 мая 2025
Ответ дляСиамская сороконожка
Ну таку дурість писати не треба.
Не наговарюйте на себе. Я тому так написав,що жінки так дивуються що чоловіки шукають секс. Так життя побудоване. У жінок одразу любов,потім секс. У чоловіків трохи навпаки. Бажано спочатку секс.
Аніл• 12 мая 2025
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Так автор не для роботи шукає, а для кохання
А коханому таке не потрібно?! Нехай до шлюх потім ходе)) А вона йому буде потім про совість,про любов розповідати)
r25-1• 12 мая 2025
Ответ дляКоко На Страже
Мне кстати красные трусы на люстре 2 раза в течение недели помогали, невероятно, но факт🙈
а что это за причуда, помню в дестве было...но не помню что и к чему
r25-1• 12 мая 2025
Ответ дляХвостПистолетом
ноги бреем. матильду тоже
r25-1• 12 мая 2025
Ответ дляФляшунька
Перед сном вчора побрила ніжки))
а дальше
Черговий по кухні• 12 мая 2025
Ответ дляФляшунька
Це що?)) Як?
Кущ, цвіте білим, називпють ще нареченою, потрібно стрибнути в кущ щоб стати нареченою
язззззь!!!• 12 мая 2025
Ответ дляЧерговий по кухні
Боже...жінки куди тільки не стрибають ...то в гречку, то в якісь хащі, то через багаття...
Мейк-ап форева• 12 мая 2025
Женскую йогу , танец живота, гоняйте женскую энергию
Взгляд влюбленный тренируйте
Вобщем гуглите
Kcsse• 12 мая 2025
Вийти з дому