Вкуси мене• 27 апреля в 15:59
В вашем окружении есть чья-то любовница ,которая влилась в вашу компанию?
Коллектив
Я не чарівниця вам• 27 апреля в 16:00
Да, есть треугольник , все об этом знают, но делают вид,что не знают
Байрактарна• 27 апреля в 16:05
Ні, такого не пам´ятаю.
Маю чоловіка, були коханці, але це не перетинмлося ніколи. Зараз є мужчина що фліртує, але наші компанії (я+мій чоловік, він+його жінка) ніколи не перетнуться, щоб в одній і те і те, ні, не було за мої 48 років.
Хачапууури• 27 апреля в 16:14
в нас всі розʼїхалися хто куди, вже немає такого оточення як до війни сидимо перед телевізором тепер
заздрю що в людей залишились ще якісь компанії
Слоник-тоник• 27 апреля в 16:23
Ответ дляХачапууури
То точно. Я теж без компаній
Не будь КакСвета• 27 апреля в 16:25
Нет такого, вторые жены -да, но так чтоб водить любовниц , Слава Богу все дружат с головой.
Впораюсь зі всим• 27 апреля в 16:33
В нашому колі друзів всі один одного поважають, або з жінками і чоловіками, або , як розлучені самі чи з дівчиною/чоловвком. Зроду ніхто підстилок не приведе. Ніде такого не зустрічала, хоча і корпоративи парами є, і компаній парочку великих.
Кнопкотиць• 27 апреля в 16:40
Ответ длявсе по ГОСТу!
Да, есть две . Мужа друзья встречаются
Водят с собой
А муж шо? Тихо завидует в углу)?
Байрактарна• 27 апреля в 16:45
Ответ дляХачапууури
Я після початку війни почала нові знайомства, зараз в новому місті, теж шукаю можливість спілкуватися , нова робота- нові колеги, а от повертаюся додому, ще треба шукати ’своїх’. Була б молодша знайшла б швидше
все по ГОСТу!• 27 апреля в 16:47
Ответ дляКнопкотиць
А муж шо? Тихо завидует в углу)?
Нам вообще все равно на чужие отношения, мы люди не завистливые
дякую аж підскакую• 27 апреля в 16:48
Нет)
Активно ее осуждаем, при чем с женой тоже не особо дружим
Кнопкотиць• 27 апреля в 16:48
Ответ длявсе по ГОСТу!
Скажи мне, кто твой друг, и я скажу кто ты.
Галя із Дарниці• 27 апреля в 17:19
Ответ дляНевісточка ж
Нет, вообще никаких любовниц не знаю
Аналогічно, як скучно ми живемо)
все по ГОСТу!• 27 апреля в 17:22
Ответ дляКнопкотиць
Друзья очень хорошие и верные друзья
Более 20 лет знаем их и будем дружить
Выручали друг друга в самых тяжелых ситуациях. Мы гордимся такими друзьями
А личная жизнь - это их личная жизнь
Пусть хоть геями станут или мусульманами с двумя женами
Более 20 лет знаем их и будем дружить
А личная жизнь - это их личная жизнь