Ми зараз живемо на зйомній квартирі, є своя квартира з ремонтом від забудовника, найдешевші шпалери, ліноліум, стеля пофарбована. У ванній і туалеті ремонту взагалі немає. Є невелика сума грошей, думаю вистачить щоб зробити санвузли. І не знаю як вчинити, просто зробити ремонт санвузлів і переїхати. Через декілька років знову з´їхати і доробити весь ремонт. Або зробити сенвузли і переїхати і поступово доробляти живучи в новій квартирі. Думала в будь-якому випадку робити спочатку дизайн проєкт, але з іншого боку він мені буде коштувати біля 2 тис доларів а чи не втратить свою актуальність за великий проміжок часу.
І взагалі буду вдячна за інформацію і поради. Якщо задоволені послугами в цій сфері, буду вдячна за рекомендації. Я взагалі не маю досвіду в цій сфері, ніколи не стикалася і не розумію з чого починати.
ПрипоРошенная• 12 мая в 17:40
Ответ дляmarina127258
А якщо не затихне?
Плануєте виїжати з квартири на період ремонту?
Санвузол робили одразу якісно кий хотіли чи будете переробляти?
Робіть санвузол, інші кімнати пізніше. Робіть зразу якісно і гарно
После шести ни-ни• 12 мая в 18:36
Ответ дляmarina127258
Ще як почала збирати інформацію стикнулася з тим що просто санвузел не роблять. маленький об´єм робіт. А окремо наймати сантехніка, електрика, плиточника мені не дуже хочеться.
Це прям дуже правда, в мене навіть серед хороших знайомих ніхто не взявся робити окремо санвузол ((
По ітогу знайшла людину, яка просто поштукатурила стіни і фініш зробили шпатлівкою для вологих приміщень, сантехніка залишилась від забудовника, як була. І заїхала так, меблі купила по мінімуму, з розрахунком, що будуть тимчасові. Через +/-2 роки зібрала суму, виїхала на зйом в сусідньому домі (знайти допомогли всьознающі конс´єржки буквально за пару днів) і зробила повністю вже ремонт.