Скажений гудзик• 12 мая в 18:15
Яку освітню програму вибрати НУШ чи Інтелект?
За якими освітніми програмами вчаться ваші дітки?
Непереможна• 12 мая в 18:50
Ответ дляБарабан для дорослих
Моя дитина також навчається НУШ, а знаю трьох людей, які віддали в інтелект, то вже не раді. Я взагалі не розумію цих класів, якщо дитина захоче, то буде знати і вміти. Раніше не було такого дурдома і люди -вчені літаки будували, заводи, винаходи були
Вот вот...У меня в ВУЗе был вышмат в разных вариациях, какими только методами я не решала задачи 🙈 Вопрос - нахрена?))) Мне нигде, ни на одной работе, ни в жизни не пригодились эти знания))) Те, кому это надо пошли на физико-математические специальности, вот и все) А для общего развития забивать этим голову точно не стоило. А все начинается со школы)
Капризуля• 12 мая в 18:51
Моя в інтелекті, ось закінчує перший клас. За це рік вивчили материки, океани, гриби, рослини, комахи, земноводні, плазуни, ссавці. Все досить в цікавій форма, багато повторень шоб ця інформація запамʼяталась. З позитивного - зовсім ніяких поробок і віршів. Порівнювала математику і укр мову з програмою НУШ, то тут як на мене те саме, різниця з предметах ЯПС і ЯДС, в нуш там малюють і порошки роблять а в інтелекті ц ось основи географії, біології і так далі.
Скажений гудзик
• 12 мая в 18:59
Ответ дляНепереможна
И кстати, есть еще программы Крила успіху і Росток, почитайте за них.
Дякую❤️
Булькаю• 12 мая в 19:18
Дитина закінчує 1кл Інтелект, я б не сказала що дуже складно, відмінність бачу в тому що додатково дають дітям багатенько всілякої інформації для загального розвитку.
З математики вчили рахунок до 100, віднімання і додавання без переходу через десяток, відрізки креслити лінійкою (наприклад 2см 8мм), розв´язували задачі.
З української мови, писали речення, вчили голосні приголосні, перенос слова.
По читанню мені здається тут найбільше навантаження, бо дуже багато уривків для читання.
Аноним_1859• 13 мая в 08:34
Ответ дляНепереможна
но мало где в 5м классе есть Интеллект, обычно все дети, которые учились на разных программах в 5м учатся все по одной, тогда смысла в этом разделении в начальной школе я вообще не вижу..
у нас и в 7 классе Интеллект, и на следующий год учебники уже проплатили...
Вимагаю спілкування• 17 мая в 13:20
ІУ мега ефективний до 5 класу. Ця програма вчить запам’ятовувати, аналізувати та систематизувати інформацію, у середній школі ІУ мега складна, як на мене, саме тому й перевела доньку до НУШ з 5 класу