дожену і ощасливлю• 13 мая 2025
Підкажіть що обрати- міксер, погружний блендер чи...
Є старий комбайн Тефаль, з якого донедавна користувалась переважно блендером. Зараз зламалась чаша, а нова така коштує 1000 грн.
Водночас і міксер звичайний вже « на ладан дише»...
Що краще придбати в моєму випадку- чашу нову( бо сам комбайн хоч і старий, але потужний) чи якийсь ноунейм, але новий в комплекті з міксером і погружним блендером...??
Я щось не можу визначитись..
Відразу скажу, що щось дороге купити на даний момент не можу...
Я щось не можу визначитись..
Лгин• 13 мая 2025
Если камбайном регулярно пользуетесь, то конечно чашу. Еще на Олх гляньте, вдруг кто-то продает б/у такую
дожену і ощасливлю
• 13 мая 2025
Ответ дляМороженная курица
Чаша яка туди йде? Більше ніж 0.5л? Якщо так то краще чашу.
1,5