Самая СоветЧиваЯ• 13 мая в 16:52

Обмежено придатний. Тилова частина. Це тимчасово?

Коли і в яких випадках людину шлють далі.
Причина обмеженості поганий зір (одне око майже не бачить) та артроз коліна (чи щось схоже, коліно випадає).
Кишмишная Мая• 13 мая в 18:09
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
По закону повинен бути там де зазначно у висновку ’придатний до служи в....’
Чого мають слати далі?
По закону) В мого товариша теж великі проблеми з зором і у висновку написано ´Частини забезпечення, ТЦК, навч.центри...´, а сам зараз в окопі сидить
Повітруля• 13 мая в 18:10
Ответ дляКашпо
Це брехня.Всі хто отримав інвалідність,давно вже демобілізовані,або служать далі за власним бажанням,з обмеженнями по ВОС.
Людина без ока,буде інвалід за висновками.Ніякої передової в нього не може бути .З якою ціллю ви брешете?
Мобілізували разом з моїм чоловіком з місця роботи. Згідно закону не мають права мобілізувати також людей, які не вміють читати або писати, ви не повірите, але в учебці і такі чоловіки були
СирОжино пирОжино• 13 мая в 18:20
Неіснує вже обмежино придатних
Знайомий тоже погано бачив...нічого з окулярами стріляє
Кашпо• 13 мая в 18:20
Ответ дляПовітруля
Його мають право мобілізувати,але стоїть обмежена група.Це означає тилові частини,частини забезпечення,в ніяк не передова.Тільки за власним бажанням він може потрапити на передову .Там дійсно є люди з інвалідністю,але потрапили вони туди не примусово.Деяким навпаки забороняють,а вони різними шляхами туди потрапляють.Навіть комісовані іноді їдуть в якості добровольців.Причини в людей різні,в когось жінку, дитину ,чи когось з рідниз вбили,і він бажає помститися,хтось просто не може полишити товаришів,хтось банально хоче заробити.Причин багато.Але примусово людей з обмеженнями не можуть направити.Все оформлюється документально,треба згода такої людини.
Божа кульбабка• 13 мая в 18:21
Ответ дляАнти-анонім
В тилових частинах є місця, але постійно приходять накази про переміщення і потрібно когось відправляти. Зараз обмежено придатних можуть відправляти на схід на будівництво фортифікаційних споруд
Именно так и с моим мужем.Должен служить в тылу по здоровью его часть была на западной,побыл там, потом учеба,потом вернулся и отправили под Краматорск,сейчас под Изюмом строят оборонительные рубежи.У него проблемы с позвоночником которые ещё больше усугубились,пьет обезбол,колет уколы и ничего ты не сделаешь,гробит дальше остатки здоровья
Зараз все скажу• 13 мая в 18:24
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Якщо вже так розібратися, то чим ж такі спеціалісти в управлінні потрібні? В тилу...
Маю досвід. Частина ппо в тилу. Основна задача - збивати дрони, ракети. ’Спеціалісти’ в основній своїй масі навіть возу потрібного не мають і свідомо уникають його здачі, щоб не відправили воювати. Стріляти не вміють. Навчання - в полі, з розрядженою зброєю, бігають і , увага, РОБЛЯТЬ ВИГЛЯД, що стріляють.
Вгадайте, хто їде у безстрокові відрядження на 0. Звісно, хлопці, які відвоювали, втратили здоров´я, а спеціалісти ( свати, брати, знайомі) і далі солодко сплять дома і єдина їх проблема - тривоги по ночах. До речі, ще й доплату бойових отримують
Ну от в частині, де служить чоловік, спеціалісти займаються ремонтом і обслуговуванням гелікоптерів, + є енна кількість водіїв. Їх звісно, що на нуль не відправлять. А от з охорони постійно відправляють.
Кількість осіб чоловічої статі в самому управлінні не знаю. Але хто ж себе з управляння на нуль відправить.
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 13 мая в 18:28
Ответ дляКишмишная Мая
Саме так, по закону
І можливі варіанти гадання
Забобонний фрукт• 13 мая в 18:46
Ответ дляСКИБИДЫШь
Щоб постійно сидіти в тилу треба платити. Як не платити, відправляють всіх на фронт
Тому, як домовиться - то не відправлять
С 20 тыс платить?
автор Самая СоветЧиваЯ • 13 мая в 18:47
Ответ дляЗабобонний фрукт
С 20 тыс платить?
Дійсно там немає з чого платити(
СКИБИДЫШь• 13 мая в 18:54
Ответ дляЗабобонний фрукт
С 20 тыс платить?
20 нікого не цікавлять, сума в доларах
Забобонний фрукт• 13 мая в 18:59
Ответ дляСКИБИДЫШь
20 нікого не цікавлять, сума в доларах
Я не слышала, чтоб в тылу получали 30 т от силы ещё и давали взятки за место. Наоборот, кто переводится в город жалели из за зарплаты
СКИБИДЫШь• 13 мая в 19:01
Ответ дляЗабобонний фрукт
Це не за місце. Це за життя. Зарплата тут не при чому🙄
автор Самая СоветЧиваЯ • 13 мая в 19:19
Ответ дляПупуговка
После учебки распределили в часть
У мого учебки не було поки. Одразу з военкомата в частину тилову і інших у кого було обмеження. Інших в штурмові частини чи в учебкі. Він не знає. Вашого одразу в учебку чи теж одразу в тилову?
Пупуговка• 13 мая в 19:34
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Сначала в учебку, потом в тыловую, а потом на передовую.
Пупуговка• 13 мая в 19:34
Ответ дляПерша на селі
Скільки був в учебці, 3 дні?
45 дней
автор Самая СоветЧиваЯ • 13 мая в 19:36
Ответ дляБожа кульбабка
А він рахується в тій же частині і це як завдання чи відрядження чи перевели в іншу частину?
автор Самая СоветЧиваЯ • 13 мая в 19:38
Ответ дляПупуговка
45 дней
А перед учебкой он не был в части? Или военкомат- учебка- часть?
Божа кульбабка• 13 мая в 19:49
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Сначала его забрали и он был в части около 2,5мес,потом учебка, потом опять вернулся в часть,а потом,как у них называется,служит на выезде.И пока был в части там полагаются отпуска,а на выезде отпуск не дают и сколько этот выезд будет длиться никто не знает.
ЖаннаНеАгузарова• 13 мая в 19:57
Ответ дляКашпо
Все набагато простіше, те саме забезпечення є і на передовій, тому формально нічого не порушується, цим і користуються
ЖаннаНеАгузарова• 13 мая в 20:01
Ответ дляЗабобонний фрукт
А Ви не читали, як деяких командирів ловили на корупційних схемах, коли вони людей оформлювали у відрядження, ділили бойові?
ППО отримує 30 +, а їх багато в усіх тилових містах. Якщо Ви не чули - це не означає, що цього немає
Пупуговка• 13 мая в 20:26
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Военкомат -учебка-часть-передовая-пропал безвести на первом же боевом выходе.
автор Самая СоветЧиваЯ • 13 мая в 20:44
Ответ дляПупуговка
Він обмежено придатний за якою хворобою? Чи просто придатний?
Пупуговка• 13 мая в 20:46
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Обмежено придатний. На фронте огромная нехватка пехоты. Так что не питайте иллюзий на счёт службы в тылу. Это до поры до времени. В один день приходит приказ собрать столько-то человек на передовую и для них это можно сказать дорога в один конец.
автор Самая СоветЧиваЯ • 13 мая в 22:39
Ответ дляСирОжино пирОжино
Неіснує вже обмежино придатних
Існує. Якщо порушення зору більш ніж 6 діоптрій.
автор Самая СоветЧиваЯ • 13 мая в 23:57
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Одне око майже не бачить це яка гострота зору? Інвалідності немає?
Знайшла що якщо більше 6 діоптрій на одному оці то можуть написати обмежено придатний. Це мабуть нижче за -6. Тобто може бути і -7 і -12 і нижче.
автор Самая СоветЧиваЯ • 13 мая в 23:59
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Людина без ока має право на інвалідність
Добровільно може бути і на передовій
Доречі я спитала, він каже що деякі обмежені їдуть на передову заради грошей. Бо на 20 не дуже і проживеш, якщо ти заробляв більше і у тебе сім´я є.