Червона рута• 13 мая в 19:04
водійськи права по посвідці
дівчата, цікавить відповідь, хто реально це робив, теорію знаю,маю посвідку на проживання , хочу сдати на права, це реально зараз7боюсь, що буде предвзяте ставлення... живу в Україні вже 7 років...
Весела моль• 13 мая в 19:40
если у меня сестра в Польше пошла сдавать на права, будучи не резидентом, то почему вы не можете сделать это тут? надо узнавать за нюансы кнш. не все сдают, у меня двое знакомых не могут, по 5 раз пытались. чтоб не вышло, что вы считаете, что к вам якесь ставлення, а инспектор считает, что нужно лучше учить...
Пусин Кукин• 13 мая в 19:51
Ответ дляБяки-козяки
У вас же має бути закордонний паспорт
У автора не украинское гражданство, что непонятного. Поэтому ее документ в Украине - посвідка на постійне проживання.
Бяки-козяки• 13 мая в 19:55
Ответ дляПусин Кукин
Мені все зрозуміло .її документ - закордонний паспорт тої держави, громадянином якої вона є. ( походу рашка) . А посвідка - це документ , який підтверджує легальність її перебування на території України. У всіх державних установах вона користується закордонним паспортом з перекладосюм на укранську мову, який посвідчує особу, і додаток посвідка, яка дозволяє їй тут перебувати
Пусин Кукин• 13 мая в 19:58
Ответ дляБяки-козяки
Ні, для державних установ її документ - це посвідка без паспорту іншої держави. Посвідка - це документ, який посвідчує особу. Я вище кидала перелік документів для отримання прав, можете подивитись.
Я Головна• 13 мая в 20:12
Ответ дляБяки-козяки
нi, закордонний паспорт - це документ для перетину кордону. i до нього видавали посвiдку) якраз саме посвiдка - внутрiшнiй укр документ, яким користується iноземець в Українi
Червона рута
• 13 мая в 21:32
Ответ дляПусин Кукин
Автор, можно
дякую, знаю, що можно, мова про упереджене ставлення на іспитах.., а їздити треба..
Червона рута
• 13 мая в 21:33
Ответ дляЯ Головна
авторка, упереджене ставлення) але його не буде)
боюсь, що таки буде, та не здам іспити...
Ответ дляБяки-козяки
Якщо ви не знаєте, то нащо коментуєте? Я живу в Україні по посвідці більше 10 років, за весь цей час ніколи не питали за закордонний паспорт ніде. Тім паче переклад
Червона рута
• 13 мая в 23:01
Ответ дляKalips0
Им похер на вас и вашу посвидку. Тем более в графу гражданства не всматриваются, просто потому что не знают где она) Я сдавала год назад, все ок.
дякую, подавали посвідку, як документ чи ще паспорт..
Пусин Кукин• 13 мая в 23:14
Ответ дляЧервона рута
Пробуйте, упереджене ставлення може бути і без посвідки.